1-5 Kasım 2010 tarihleri arasında Uluslararası Bocce Antrenör - Hakem kurs ve semineri; 1-8 Kasım tarihlerinde 3. Kademe Bocce antrenör kursu yapılacak

1-5 Kasım 2010 tarihleri arasında Uluslararası Bocce Antrenör - Hakem kurs ve semineri yapılacak.

1-5 Kasım 2010 tarihleri arasında Uluslararası Bocce Antrenör - Hakem kurs ve semineri yapılacak. Uluslararası Volo Federasyonu tarafından görevlendirilen 3 eğitmen 5 gün boyunca Volo ve Petank branşlarında yoğun bir eğitim verecek. Yapılacak kursu başarıyla tamamlayan adaylara Uluslararası Volo Federasyonu tarafından da belge verilecek. Kursa Türk adayların yanısıra, İran, Bulgaristan, Fas, Libya, Cezayir gibi ülkelerden de adaylar katılacak.


Yapılan kurs aynı zamanda antrenör ve hakem gelişim semineri olarak da değerlendirilecek olup,  seminere katılmayan hakemlere 2011 yılında görev verilmeyecektir. Liglerde antrenör olarak görev alacakların da seminere katılması zorunludur.


Ayrıca ileriki tarihlerde yapılacak 3. kademe antrenör kursuna katılacak adayların en az bir; 4. kademe antrenör kursuna katılacak adayların ise en az iki uluslararası seminere katılmış olmaları zorunluluğu olacaktır!


Seminere katılacak adaylar, 22 Ekim 2010 tarihine kadar federasyonumuza ön kayıt yaptırmalıdır!


Seminer Kemer Rose Otel'de yapılacak olup, bu otelde konaklamayan kursiyerler, otele yemek ve ikram ücreti ödeyecektir. Otelde tam pansiyon konaklama bedeli (çift kişilik odada) 45 TL olup, ödemeler kursiyerler tarafından yapılacaktır. Otelde konaklamayan adaylar ise öğle yemeği ve ikram ücretleri mukabilinde günlük 25 TL ödeyecektir. Seminere katılan tüm adaylar federasyonun Akbank - Anafartalar Şubesi (Şube kodu: 82), 102093 numaralı hesabına (İban TR36 0004 6000 8288 8000 1020 93) 50 TL vize ücreti ödeyecektir. Kayıtlar 1 Kasım günü saat 10-12 saatleri arasında otelde yapılacak olup, ödemeler makbuz karşılığı da yapılabilecektir.  


3. Kademe Bocce Antrenör Kursu - 1-8 Kasım 2010 Kemer, ANTALYA


Uluslararası Bocce kursu ile eşzamanlı olarak, 3. Kademe Bocce Antrenör Kursu yapılacaktır.  Kursun uygulama dersleri; 1-4 Kasım tarihleri arasında Uluslararası Federasyon tarafından görevlendirilen eğitimciler tarafından yapılacaktır. Kursun temel eğitim dersleri ise 5-8 Kasım tarihleri arasında verilecektir. Son 5 yıl içerisinde herhangi bir branşta 3. veya daha üst kademe antrenörlük kursuna katılarak başarılı olanlar, temel eğitimden muaf olacaktır (3. ve daha üst kademeye katılanlar, ilgili kursa katıldıklarını belgelemelidir).


Kursu katılacak adaylar, 22 Ekim 2010 tarihine kadar federasyonumuzun Akbank - Anafartalar Şubesi (Şube kodu: 82), 102093 numaralı hesabına (İban TR36 0004 6000 8288 8000 1020 93) kurs katılım payını yatırmalıdır. Kurs katılım payı 170 TL'dir. Kursu başarı ile tamamlayan adaylardan 30 TL belge ücreti kurs bitiminde alınacaktır.


Kurs Kemer Rose Otel'de yapılacak olup, bu otelde konaklamayan kursiyerler, otele yemek ve ikram ücreti ödeyecektir. Otelde tam pansiyon konaklama bedeli (çift kişilik odada) 45 TL olup, ödemeler kursiyerler tarafından yapılacaktır. Otelde konaklamayan adaylar ise öğle yemeği ve ikram ücretleri mukabilinde günlük 25 TL ödeyecektir.


Kurs katılım payını yatıran adaylar, info@tbbdf.gov.tr veya turkmenm@yahoo.com adresine ödeme formunu ve katılım taleplerini bildirir dilekçelerini göndermelidir.


Kurs ücreti internet bankacılığı yoluyla veya federasyon bürosunda makbuz karşılığı yatırılabilir.


Kursa katılacaklardan istenen belgeler;


1- Kursta dağıtılacak başvuru formu
2- 1 adet vesikalık fotoğraf
3- 1. veya 2. Kademe antrenör olduğunu gösterir belge
4- İlden ceza yazısı
5- Adli sicil kaydı / Devlet memurlarının kurum yazısı
6- Sağlık raporu
7- Nüfus Cüzdanı (TC kimlik no'lu)
8- Kurs katılım bedelini yatırdığını gösterir belge (kart ücreti olarak 30 TL kurs bitiminde alınacaktır)


 

180096 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği