Ankara’da yapılacak 2. Kademe Bocce Antrenör kursu ERTELENMİŞTİR

26 Ocak – 6 Şubat 2015 tarihleri arasında Ankara’da 2. Kademe Bocce Antrenör kursu açılacaktır. Kursun teorik dersleri 26 Ocak – 1 Şubat, uygulama dersleri 01 – 06 Şubat tarihleri arasında yapılacaktır.

Daha önceden 26 Ocak – 6 Şubat 2015 tarihleri arasında Ankara’da açılacağı duyurulan 2. Kademe Bocce Antrenör kursu ileri bir tarihe ERTELENMİŞTİR.

..........

Son 5 yıl içerisinde başka bir branşta 2.kademe ve daha üst kademe kursa katılmış adaylar teorik derslerden muaf olacaktır.

Kursa katılım şartları:

2. kademe kursa katılacak adaylar;
- 300 TL kurs katılım payını kurs başlangıcından önce TBBDF gelirler hesabına yatırmış olmalıdır
- Kursun başlangıç tarihi itibariyle en az 1 yıl önce 1. kademe kursa katılarak başarıyla tamamlamış olmalıdır
- Son 1 yıl içerisinde, 2. kademe ve daha üst bir kademe antrenör nezaretinde çalıştığını belgelemelidir
(Kulüp yazısı, il müdürlüğü veya federasyondan alınacak yazıda hangi antrenör nezaretinde çalıştığını belgeleyecektir)
- Her antrenörün çalıştırdığı en az 5 lisanslı sporcusu olmalıdır (Antrenörler sporcularına ait lisans fotokopilerini dosyalarına eklemelidir).
- En az 1 defa ilgili branşta antrenör gelişim seminerine katılmış olmalıdır
(Son 1 yıl içeresinde spor bilimleri ile ilgili ulusal/uluslararası bilimsel bir etkinliğe katılmış olduğunu belgeleyenler bu şartı yerine getirmiş sayılır)
- Kurs evrakının tamamını kurs başlangıcında teslim etmelidir
- Kursu başarıyla tamamlayanlar ayrıca 100 TL belge ücreti ödemelidir
- En az 1 yıl önce yükseköğretimde Bocce/Dart dersini alıp başarıyla tamamlamış olanlar, 1. kademe kursa katılmadan 2. kademe kursa katılabilecektir
(Bu durumdaki kişilerin, kurs başlamadan önce 1. kademe belge almak için gerekli evrak ve şartları tamamlamaları ve evrakı federasyona teslim etmeleri gereklidir.)
- En az lise ve dengi okul mezunu olmalıdır

(Milli sporculardan mezuniyet istisnası; sadece antrenör eğitim yönetmeliği Ek 2 Madde c bendinde belirtilen (Büyükler dünya şampiyonası, ordular arası dünya şampiyonası, büyükler dünya kupası, Akdeniz oyunları, büyükler Avrupa şampiyonası ve dünya üniversiteler arası spor oyunlarında ilk üç dereceye giren sporcular birinci kademe antrenör yetiştirme kursundan muaf tutularak II. kademe antrenör yetiştirme kursuna katılabilir)madde uyarınca kursa katılabilecektir. Bunun dışında lise ve dengi okul mezunu olmayan 1. kademe antrenörler kursa alınmayacaktır.

Kursa katılacak adaylar Federasyonumuz gelirler hesabına (Akbank İban TR09 0004 6000 8288 8000 1020 93) Ankara 2.Kademe Bocce Antrenör Kurs ücreti ibaresi şekline yazılarak yatırılacaktır.

Kurs ücretini yatıran adayların dekontu tbbdf71@gmail.com mail adresine gönderip kayıt yaptırması gerekmektedir.

Kursa katılacakların 26 Ocak 2015 tarihinde saat 17:00 Ankara Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü SESAM Toplantı salonunda hazır bulunacaklardır.

Kursun uygulama dersleri Kazan Bocce Salonunda yapılacaktır.

4763 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği