2. Kademe Antrenör Kurslarının yer ve programları

14-20 Aralık tarihleri arasında Bocce ve Dart, 17-23 Aralık tarihleri arasında ise Bowling 2. kademe antrenörlük kursu açılacaktır. Kursların temel eğitim dersleri ortak olarak 17-20 Aralık tarihleri arasında yapılacaktır. Temel eğitimden sadece son 5 yıl

14-20 Aralık tarihleri arasında Bocce ve Dart, 17-23 Aralık tarihleri arasında ise Bowling 2. kademe antrenörlük kursu açılacaktır. Kursların temel eğitim dersleri ortak olarak 17-20 Aralık tarihleri arasında yapılacaktır. Temel eğitimden sadece son 5 yıl içerisinde herhangi bir branşta 2. veya daha yüksek kademede bir antrenörlük kursuna katılanlar muaf olacaktır. 


Bocce ve Dart kurslarının uygulama dersleri 14-16 Aralık tarihlerinde, Ankara Büyükşehir Belediyesi Varlık Aile Yaşam Merkezinde yapılacaktır. Kursiyerler 14 Aralık Pazartesi günü saat 18:00'de belirtilen yerde hazır bulunucaklardır.


Bowling kursuna katılacaklar ise 17 Aralık Çarşamba günü saat 18:00'de bu adreste bulunacaklardır. Her üç kursun da temel eğitim dersleri 17-20 Aralık tarihleri arasında Varlık Aile Yaşam Merkezinde gerçekleştirilecektir. Bowling uygulama dersleri ise 21-23 Aralık tarihleri arasında Panora AVM Play Planet Bowling Salonunda yapılacaktır.


2. Kademe kurslara en az bir yıl önce birinci kademe antrenör kursunu tamamlamış olanlar katılacaktır. Adaylar Bocce ve Bowling veya Dart ve Bowling olmak üzere 2 branşta kursa katılabilirler. Ancak Dart ve Bocce kurslarının uygulamaları aynı tarihlerde yapılacağından, bu iki branşta aynı anda kursa katılamazlar.


Kursa katılacak adaylar, 10 Aralık 2009 tarihine kadar federasyonumuzun Akbank - Anafartalar Şubesi (Şube kodu: 82), 102093 numaralı hesabına kurs katılım payını yatırmalı, ve ödendi dekontu ile birlikte hangi dalda başvuru yaptıklarını belirtir dilekçelerini federasyonumuzun 03123106050 nolu faksına iletmelidir. Kurs katılım payı 120 TL (bir branş için) olup, kursu başarı ile tamamlayan adaylardan 30 TL belge ücreti kurs bitiminde alınacaktır. Kurs ücreti internet bankacılığı yoluyla veya federasyon bürosunda makbuz karşılığı yatırılabilir. 10 Aralık tarihinden sonra başvuru alınmayacak ve yeterli başvuru olmayan branşta kurs açılmayacaktır.


(Federasyonumuz kurullarında görevli olanlar ile il temsilciliği görevini yürütenler kurs ücreti ödemeyecektir; ancak başvuru dilekçelerinde görevlerini belirteceklerdir.)    


Kursa katılacaklardan istenen belgeler;


1- Kursta dağıtılacak başvuru formu
2- 1 adet vesikalık fotoğraf
3- 1. Kademe antrenör olduğunu gösterir belge
4- İl müdürlüğünden ceza yazısı
5- Adli sicil kaydı / Devlet memurlarının kurum yazısı
6- Sağlık raporu
7- Nüfus Cüzdanı (TC kimlik no'lu)
8- Kurs katılım bedelini yatırdığını gösterir belge (kart ücreti olarak 30 TL kurs bitiminde alınacaktır)


 

367836 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği