Büyükşehir Open Sona Erdi

Büyükşehir Open Sona Erdi

20-25 Aralık 2011 tarihleri arasında Eryaman Rollhouse Bowling Salonu'nda yapılan Ankara Büyükşehir Open turnuvası Mithat Şiveliol ve Gülhan Aksular ilk sırada tamamladı.

20-25 Aralık 2011 tarihleri arasında Eryaman Rollhouse Bowling Salonu'nda yapılan Ankara Büyükşehir Open turnuvası Mithat Şiveliol ve Gülhan Aksular ilk sırada tamamladı.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


10.000 TL para ödülü dağıtılan turnuva sonucunda şu sonuçlar elde edildi:


 


Erkeklerde madalya kürsüsü


 


ERKEKLER:


1. MİTHAT ŞİVELİOL (İZMİR)
2. BARIŞ EROĞLU (ANKARA)
3. SERKAN AK (ANKARA)
4. BARIŞ BAL (ANKARA)
5. YILMAZ SATILMIŞ (ANKARA)
6. ÖZGÜR ÖZATA (ANKARA)
7. HABİB DOĞAN (ANKARA)
8. ADEM GÜRAN (İSTANBUL)
9. MEHMET KAYA (İSTANBUL)
10. SEDAT AKTAŞ (ANKARA)
11. HÜSEYİN BAŞKURT (MERSİN)
12. MERT ŞENSÖZ (İSTANBUL)
13. MUSTAFA ONUR (ANKARA)
14. OGUZ YILMAZ (ANKARA)
15. İBRAHİM TARHAN (ANKARA)
16. GEDİZ EGE (ANKARA)
17. ÖMER DOĞAN (ANKARA)
18. FIRAT ÇOŞKUN (ANKARA)
19. FATİH TEKELİ (ANKARA)
20. MEHMET BÖNCÜ (ANKARA)
21. ALPHAN ALKAN (ANKARA)
22. OZAN VANLI (ANKARA)
23. FAHRETTİN YEŞİLKAYA (ANKARA)
24. DOĞAN EMRE AKIN (ANKARA)
25. ŞENER ZAN (ANKARA)
26. SUAT SAMUR (ANKARA)
27. MEHMET ÇELİK (MERSİN)
28. BURAK USLU (ANKARA)
29. CELALETTİN ÇAKIR (ANKARA)
30. ALİ BURAK YAMAN (ANKARA)
31. AYTEKİN KARA (BURSA)
32. ERCAN ÖZ (ANKARA)
33. ONUR DOĞAÇ (İSTANBUL)
34. ERAY DOĞUTEPE (ANKARA)
35. MAHMUT KARABAY (ANKARA)
36. BERK BULCA (İSTANBUL)
37. MUSTAFA GÜRBULAK (BURSA)
38. EMRE KUMRU (İSTANBUL)
39. ERDOĞAN KARAKULLUKCU (ANKARA)
40. BURAK KANİA (ANKARA)
41. MERT BERKAY ÖNSU (ANKARA)
42. FAZLI KAAN AKBAŞ (ANKARA)
43. SERDAL TOPRAK (MERSİN)
44. AYDOĞAN DOĞAN (ANKARA)
45. ŞENER KÖKEN (ANKARA)
46. MURAT TOKMAKKAYA (ANKARA)
47. AYHAN ÇETİNTÜRK (ANKARA)
48. TARIK YILDIRIM (ANKARA)
49. FEHMİ MURAT ÖZER (ANKARA)
50. NURİ METE (ANKARA)
51. AYHAN ARI (ANKARA)
52. GÖKBERK SERVER EKİCİ (ANKARA)
53. ALİ GÜRÜN (ANKARA)
54. MERT AYDIN (ANKARA)
55. HAMDİ DOĞMAZ (ANKARA)
56. HAKAN ESER (ANKARA)
57. GÖKHAN EMRE (ANKARA)
58. SEMİH BARIŞ ULAŞ (ANKARA)
59. SERCAN CEYLAN (ANKARA)
60. DAVUT GÜRBÜZ (ANKARA)
61. GÖKHAN SEMİH EKİCİ (ANKARA)
62. ALP CEYHAN (ANKARA)
63. FATİH MEHMET TEMELLİ (ANKARA)
64. OSMAN SIZAN (ANKARA)
65. YAKUP ASLAN (MERSİN)
66. SEZAİ ÜÇYOL (BURSA)
67. DORUK KÜÇÜKÇELEBİ (ANKARA)
68. HAKAN ÖRÜCÜ (ANKARA)
69. İLHAMİ ATALAY (ANKARA)
70. AHMET AKŞAHİN (ANKARA)
71. İBRAHİM KÖKER (ANKARA)
72. ÜMİT AYDIN (ANKARA)
73. MERT BOYACIOĞLU (ANKARA)
74. TİMUR ÖZHAN (ANKARA)
75. FARUK EMRE ÖZÜNLÜ (ANKARA)


 


 


Bayanlar ilk 3 kürsüsü


BAYANLAR:


1. GÜLHAN AKSULAR (ANKARA)
2. GÜLAY TURANLI (ANKARA)
3. GÜLTEN AYDIN (ANKARA)
4. GÖKÇE ÇINAR (İSTANBUL)
5. DUYGU GÜRKAN (ANKARA)
6. GÜLCE BEGÜM KOGAR (ANKARA)
7. NURŞEN TELLİ (ANKARA)
8. ŞENAY METE (ANKARA)
9. HANDE YEŞİLKAYA (ANKARA)
10. FERAH KAYIM (İSTANBUL)
11. AYŞE KALAYCI (ANKARA)
12. TÜLİN ŞENTÜRK (İSTANBUL)
13. DİLARA BİNGÖL (ANKARA)


 



 



 


 






 

6041 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği