ANTRENÖRLERE VE KULÜPLERE ÖNEMLİ DUYURU

ANTRENÖR VE KULÜPLERİN DİKKATİNE..

3. Lig müsabakalarına katılan kulüplerin harcırah ödemeleri yarın yapılacaktır. Ancak kulüp listeleri incelendiğinde çeşitli sorunlarla karşılaşılmıştır:
1- Lige katılmasına rağmen maçlarını tamamlamayan kulüplere kesinlikle ödeme yapılmayacaktır.
2- Kulüp listesinde kulüp mührü ve/veya yetkili kişinin imzası bulunmayan kulüplere ödemeye yapılmayacaktır.
3- Federasyonumuz Yönetim Kurulunun 14.10.2014 tarih 14 sayılı kararı gereğince bir antrenör 3'den fazla kulüpte görev alamayacağından, bu durumdaki antrenörlere ödeme yapılmayacaktır.
4- Antrenör vize seminere katılmayan hiçbir antrenör federasyon faaliyetlerinde görev alamaz, bu durumdaki antrenörlere ödeme yapılmayacaktır ve kulüplerin bundan sonra yapılacak faaliyetlerde kafile listesinde vizesiz antrenör yazmaması gerekmektedir
5- Kulüp ismi ile kulüp mührü, kulüp tescil formundaki yetkili kişi/antrenör ismi ile kafile listesindeki isim birbirini tutmadığı durumda, ilgili kişilere ödeme yapılmayacak ve bundan sonra durumdaki kişilerin faaliyetlere katılmasına izin verilmeyecektir
6- Kulüplerin tescil/vize işlemleri faaliyet tarihinden en az 7 gün önce tamamlanmış olmalıdır. Aksi durumda tescil/vize işlemi otomasyon sisteminde gözükmeyeceğinden kulüplerin faaliyete katılma olanağı olmayacaktır.
Yukarıda bahsedilen sorunlar nedeniyle, bundan sonraki Lig ve Şampiyonalarda kafile listelerinin tescil ve vize bilgilerine uygun olarak ve zamanında hazırlanması gerekmekte olup, aksi halde kulüplerin faaliyetlere katılmasına izin verilmeyecektir.
ÖNEMLE DUYURULUR!!!

4853 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği