Aytaç Bocce İkinci Ligi Birinci Etabı

Türkiye AYTAÇ Bocce İkinci Ligi 1. etap müsabakaları 9-11 Mart tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapılacaktır. İkinci lige katılacak takımlar 7 Mart tarihine kadar lige kayıt yaptırmak zorundadır. Ka

Türkiye AYTAÇ Bocce İkinci Ligi 1. etap müsabakaları 9-11 Mart tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapılacaktır. İkinci lige katılacak takımlar 7 Mart tarihine kadar lige kayıt yaptırmak zorundadır. Kayıt yaptırmak isteyen takımlar kulüplerinin başlıklı kağıdına ya da kulüp mührü bulunan kağıda lige bayan - erkek hangi takımlarıyla müracaat edeceklerini belirtmek suretiyle, 03123106050 nolu faksa veya turkmenm@yahoo.com adresine ileteceklerdir.


Lige katılacak kulüpler daha önce federasyon tescili yaptırmamışlarsa, Kulüp Tescil Formunu da dilekçeleriyle birlikte federasyona göndermelidirler. Müsabaka ve ikinci ligin yapısı hakkında talimat.


Malzeme talebinde bulunan kulüpler için yönetim kurulu kararı gereğince lisanslı sporcu sayısına bakılacaktır. Buna göre 1 Şubat tarihinden sonra çıkarılmış olmak kaydıyla kulüplere:



  • 40 lisanslı sporcu için 1 takım Volo topu

  • 20 lisanslı sporcu için 1 takım Raffa topu

  • 10 lisanslı sporcu için 1 takım Petank topu verilebilecektir.

Bu kulüplerden liglerde olanlara öncelik tanınacaktır.

855400 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği