Bafra'da Öğretmenler Günü Dart'la Kutlandı

Bafra'da Öğretmenler Günü Dart'la Kutlandı

Bafra ilçe milli eğitim müdürlüğünün organize etmiş olduğu öğretmenler günü dart turnuvası, 18 kasım da Anadolu lisesi spor salonunda 45 öğretmenin katılımı ile gerçekleştirildi.

ÖĞRETMENLER GÜNÜ DART TURNUVASI


 


        Bafra ilçe milli eğitim müdürlüğünün, organize etmiş olduğu öğretmenler günü dart turnuvası 18 kasım da Anadolu lisesi spor salonunda 45 öğretmenin katılımı ile gerçekleştirildi.


       Turnuva öncesinde il temsilcisi Bülent ŞENER Bafra da ilçe temsilcisi Rıza ALTUN ve arkadaşlarının beraber organize ettikleri bu turnuvaya katılmaktan mutluluk duyduğunu ve katılımın fazlalığından dolayı da ayrıca memnun olduğunu ifade etti.


       Daha sonra organizeyi gerçekleştiren Rıza ALTUN hep yeniliklerden yana olduklarını bu sporu ilk tanıdığında çok sevdiğini ve arkadaşlarının da seveceğini umut ederek milli eğitimin de desteğini alarak bu organizeyi yapmaya karar verdiklerini ifade etti. 24 kasım öğretmenler gününü daha da anlamlı hale getirmek maksadı ile bu işe girdiklerini ve amaçlarına ulaştıklarını ifade etti ayrıca bu organize de yardımcı olan milli eğitim müdürüne ve şube müdürüne çok teşekkür ettiğini kendilerini yalnız bırakmayan arkadaşlarına da minnettarlığını ifade etti.


      Dart sporunun da ilk defa yarıştıklarını ifade eden öğretmenler çok zevkli bir spor olduğunu bundan sonraki organizasyonlarda da yer almak istediklerini ifade ettiler.


 


     Yarışma sonucunda ise ilk üç dereceye giren öğretmenlere kupaları verildi .


 


Ödül alan öğretmenler


 


1.Ömür KOÇ


2.Aydın  KAYA

3.Yavuz VURAL

797883 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği