Başkanımız Ahmet Recep Tekcan 4 yıllığına CBI yönetimine seçildi

Başkanımız Ahmet Recep Tekcan 4 yıllığına CBI yönetimine seçildi

Başkanımız Ahmet Recep Tekcan, CBI Genel Kurulunda en fazla oyu alarak tekrar 4 yıllığına yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Ahmet Recep Tekcan, yeniden Dünya Bocce Konfederasyonu yönetiminde!


Başkanımız Ahmet Recep Tekcan, CBI Genel Kurulunda en fazla oyu (32 oy) alarak tekrar 4 yıllığına yönetim kurulu üyeliğine seçildi. 


Dünya Şampiyonası dolayısıyla, 30 Eylül tarihinde toplanan Dünya Bocce Konfederasyonu (CBI) Genel Kurulunda, Ahmet Recep Tekcan tekrar yönetime seçilerek görev süresini 4 yıl daha uzattı. Genel Kurul toplantısına katılan 32 ülkeden tümünün desteğini alan Tekcan, 2014 yılına kadar konfederasyon yönetiminde görev yapacak.


Genel Kurulda 12 aday arasından ilk 6 arasına girmekten ve oybirliği ile seçilmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Tekcan, "Bocce'de her geçen gün ağırlığımız artıyor. Yakın gelecekte hem sahada hem masada daha da etkili olacağız" dedi. Bu arada CBI Genel Kurulunda İtalyan Romolo Rizzoli de tekrar başkanlığa seçildi.   


2011 Avrupa Bayanlar Bocce Şampiyonası Ankara'da yapılacak!


Ayrıca Genel Kurul toplantısında ele alınan 2011 faaliyet takviminde yer alan Avrupa Bayanlar Bocce Şampiyonasının ise Ankara'da yapılması kararlaştırıldı. Avusturya ve İtalya'nın da evsahipliği için aday olduğu şampiyona için Ankara'nın daha uygun olduğu yönünde görüşler ortaya atılınca, bu iki ülke adaylıklarını çekti ve genel kurul oybirliğiyle 2011 Avrupa Şampiyonasını Türkiye'ye verdi.

188269 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği