Baran, Ülkemizi başarıyla temsil etti

Baran, Ülkemizi başarıyla temsil etti

Fransa'da yaşayan milli sporcumuz Yusuf Baran, 11-12 Nisan tarihleri arasında Lille (Mazingarbe) Bouledrome - Bocce salonu açılışında düzenlenen uluslararası turnuvaya katıldı. Sporcumuz yaklaşık 400 sporcunun katıldığı turnuvada Altın Noktada birinci old

Fransa'da yaşayan milli sporcumuz Yusuf Baran, 11-12 Nisan tarihleri arasında Lille (Mazingarbe) Bouledrome - Bocce salonu açılışında düzenlenen uluslararası turnuvaya katıldı. Sporcumuz yaklaşık 400 sporcunun katıldığı turnuvada Altın Noktada birinci oldu.


Altın Noktada 16 sayı ile şampiyonluğu Baran elde ederken, ev sahibi Mazinbarge'li sporcu 11, Avrupa Şampiyonu Lüksemburglu sporcu ise 10 puanla Baran'ı izledi.


Basamak oyununda da 34/45 sayı alan Mitry Mory'nin ardından 31/42 ile ikinci sırayı alan milli sporcumuz, geleneksel çiftlerde de 128 takımın yer aldığı turnuvada yarı finale kadar geldi. Paris karmasına karşı yarı finalde 11-5 kaybeden sporcumuz, turnuvayı bir altın, bir gümüş ve bir de bronz madalya ile tamamlayarak büyük alkış topladı.


 


Baran, Fransa Federasyonu başkanı Poyot'a federasyonumuz flamasını takdim etti


Lille'de yeni açılan Bocce salonu

475975 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği