Basının Dart Turnuvası

Basının Dart Turnuvası

Kamera ve kalemlerin yerini dart okları aldı; basın mensupları kozlarını Dart'ta paylaştı. Tepe Prime Avenue Basın Dart Turnuvası’nın birincisi CNN Türk’ten Ertan Ezen oldu.

Kamera ve kalemlerin yerini dart okları aldı; basın mensupları kozlarını bu kez dartta paylaştı. 
      
Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu desteği ile Tepe Prime Avenue’da gerçekleştirilen ve kıyasıya bir mücadeleye sahne olan Tepe Prime Avenue Basın Dart Turnuvası’nın birincisi CNN Türk’ten Ertan Ezen oldu.Türkiye’nin seçkin restoran, kafe ve eğlence markalarını cadde konseptiyle açık havada buluşturan Tepe Prime Avenue, Ankara medya mensuplarına dönük bir dart turnuvası düzenledi. Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu desteği ile gerçekleştirilen turnuva çekişmeli bir mücadeleye ve renkli görüntülere sahne oldu.Heyecan dolu geçen eleme turlarının sonunda birincilik kupasını CNN Türk’ten Ertan Ezen aldı. Cumhuriyet Gazetesi’nden Soner Abacı’nın ikinci olduğu turnuvada üçüncülüğü Kanal B’den Halil Baybes ve Takvim Gazetesi’nden Alper Yurtsever paylaştı.
Dereceye girenler kupalarını Türkiye Dart Federasyonu MHK Başkan yardımcısı Gediz KALKAN ve Tepe Prime Avenue yetkililerinden aldı.


 5678 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği