Bocce Antrenör ve Hakem Gelişim Seminerleri 28-31 Ekim tarihlerinde Kemer'de yapılacaktır

Bocce Antrenör ve Hakem Gelişim Seminerleri 28-31 Ekim tarihlerinde Kemer'de yapılacaktır

Uluslararası Bocce antrenör ve hakem gelişim seminerleri, 28-31 Ekim 2014 tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapılacaktır. Seminer uluslararası katılımlı olarak yapılacak olup, daha sonra ikinci bir seminer düzenlenmeyecektir...

Yapılacak vize seminerlerine katılmayan hakemlere 2014 yılında görev verilmeyecek ve bu hakemlerin terfisi yapılmayacaktır.

Vize seminerlerine katılmayan antrenörler ise üst kademe terfi kurslarına katılamayacakları gibi, kulüp ve özel tesislerde antrenör olarak görev alamayacaklardır. Sözleşmeli ve hizmet alımıyla çalışan antrenörlerin seminerlere katılımı zorunludur.

Seminer katılım bedeli 250 TL olup, bu ücret seminer katılım ücreti (100 TL) ve iki kişilik odada 3 gece tam pansiyon konaklama ücretini (150 TL) içermektedir. Seminere katılacaklar 28 Ekim Salı günü saat 12:00'a kadar Kemer Rivero Otel'de kayıt yaptırarak belirlenen ücreti ödemelidir.

Seminere katılacak antrenör ve hakemler, 17 Ekim 2014 tarihine kadar faikkapsiz@gmail.com adresine mail atarak seminere katılacaklarını bildirmelidir.

Seminere katılacakların Federasyonumuza yazılı başvuruları halinde, seminere katılacaklarını bildirir resmi yazı kurumlarına gönderilecek, ayrıca bir izin yazısı yazılmayacaktır.

5765 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği