Bocce antrenör ve hakem seminerleri 30 Ekim-1 Kasım tarihlerinde Kemer'de yapılacak

Bocce antrenör ve hakem seminerleri 30 Ekim-1 Kasım tarihlerinde Kemer'de yapılacak

Bocce antrenör ve hakem yıllık gelişim seminerleri, 30 Ekim-1 Kasım 2013 tarihlerinde Antalya Kemer'de yapılacaktır... Seminer uluslararası katılımlı olarak yapılacak olup, daha sonra ikinci bir seminer düzenlenmeyecektir... 


Yapılacak vize seminerlerine katılmayan hakemlere 2014 yılında görev verilmeyecek ve bu hakemlerin terfisi yapılmayacaktır.


Vize seminerlerine katılmayan antrenörler ise üst kademe terfi kurslarına katılamayacakları gibi, kulüp ve özel tesislerde antrenör olarak görev alamayacaklardır. Sözleşmeli ve hizmet alımıyla çalışan antrenörlerin seminerlere katılımı zorunludur.

 

Seminer katılım bedelleri (100 TL) en geç 16 Ekim 2013 tarihine kadar Federasyonumuzun (TR09 0004 6000 8288 8000 1020 93) nolu gelirler hesabına ödenmelidir. Ödendi makbuzu bulunmayanlar seminere kabul edilmeyecektir. Ödemenin açıklamasında kişinin adıyla birlikte seminer ücreti olduğuna dair açıklama bulunmalıdır! Antrenör ve hakem seminerine katılacaklar her iki seminer için ayrı ücret ödemelidir! 


Seminere katılacak antrenör ve hakemler tbbdf71@gmail.com adresine mail atarak, önkayıt yaptırmalı ve ödendi makbuzunu maillerine eklemelidir.

 

Seminer kayıtları 30 Ekim Çarşamba günü saat 10:00-12:00 arasında yapılacaktır. Otel konaklama ücreti (2 gece tam pansiyon) çift kişilik odada 120 TL, tek kişilik odada 200 TL olup kayıtta peşin ödenecektir. Otelde konaklama yapmayanlar ise yemek ve ikram ücreti olarak 3 gün için 100 TL ödeyerek kayıt yaptırabilecektir.  Katılımcılar bu saatler arasında Kemer Rose Otel'de hazır bulunmalıdır. Seminer bitiminde (1 Kasım saat 18:00'de) sınav yapılacak ve başarılı olan adaylara Uluslararası Federasyon onaylı sertifika verilecektir.

 

Seminere katılacakların Federasyonumuza yazılı başvuruları halinde, seminere katılacaklarını bildirir resmi yazı kurumlarına gönderilecek, ayrıca bir izin yazısı yazılmayacaktır.

6953 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği