Bocce antrenör ve hakem vize seminerleri, 17-23 Ekim tarihlerinde Antalya Kemer'de yapılacak

Bocce antrenör ve hakem gelişim/yıllık vize seminerleri, 17-23 Ekim 2015 tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapılacaktır. Seminerler 2 grup halinde düzenlenecektir:

Bocce antrenör ve hakem gelişim/yıllık vize seminerleri, 17-23 Ekim 2015 tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapılacaktır. Seminerler 2 grup halinde düzenlenecektir:

1. grup (Aday hakemler ve 1. Kademe antrenörler): Seminer 17-20 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Seminer 17 Ekim Cumartesi günü saat 14:30'da başlayacak, 20 Ekim Salı günü saat 10:00'da sona erecektir.

2. grup (İl/Ulusal/Uluslararası hakemler ve 2. 3. ve 4. kademe antrenörler): Bu grupta ayrıca yabancı katılımcılar da yer alacaktır. Uluslararası seminer olarak düzenlenecektir.1. grupta yer alan antrenör ve hakemler, kendi seminerlerine katılmak koşuluyla uluslararası seminere de katılabilecektir. Bu grupta program, 20 Ekim salı günü saat 14:30'da başlayacak ve 23 Ekim Cuma günü saat 10:00'da sona erecektir.

Yapılacak vize seminerlerine katılmayan hakemlere 2016 yılında görev verilmeyecek ve bu hakemlerin terfisi yapılmayacaktır. Vize seminerlerine katılmayan antrenörler ise üst kademe terfi kurslarına katılamayacakları gibi, kulüp ve özel tesislerde antrenör olarak görev alamayacaklardır.

Sözleşmeli ve hizmet alımıyla çalışan antrenörlerin seminerlere katılımı zorunludur.

Seminer katılım bedeli 300 TL olup, bu ücret seminer katılım ücreti (120 TL) ve iki kişilik odada 3 gece tam pansiyon konaklama ücretini (180 TL) içermektedir. (Tek kişilik odalar için 3 günlük ücret olarak ilave 90 TL ödenmelidir). Her 2 grupta seminere katılacaklar ise 600 TL ücret ödemelidir. Aynı grupta hem hakem hem antrenör seminerine katılacaklar ise 420 TL ödemelidir. Seminere katılacaklar, seminer ücretini otelde kayıt esnasında ödemelidir.

Seminere katılacak antrenör ve hakemler, 9 Ekim 2015 tarihine kadar faikkapsiz@gmail.com adresine mail atarak seminere katılacaklarını bildirmelidir. Seminere katılacakların Federasyonumuza yazılı başvuruları halinde, seminere katılacaklarını bildirir resmi yazı kurumlarına gönderilecek, ayrıca bir izin yazısı yazılmayacaktır.

Seminer, Kemer Palmet Resort Otel'de (www.palmethotel.com) yapılacaktır. Katılımcılar otele ulaşımlarını sağlamakla sorumludur.

Ayrıca, 23-25 Ekim 2015 tarihleri arasında 6. Uluslararası Kemer Açık Petank turnuvası düzenlenecek olup, açık turnuvaya isteyen herkes katılabilecektir.

6261 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği