Uluslararası Seminer

Uluslararası Seminer

Uluslararası Bocce Hakem ve Antrenör Gelişim Semineri, 26-28 Mart tarihleri arasında Kemer'de yapıldı. Seminere Türkiye'nin yanı sıra diğer ülkelerden de katılımcılar büyük ilgi gösterdi.

Uluslararası Bocce Hakem ve Antrenör Gelişim Semineri, 26-28 Mart tarihleri arasında Kemer'de yapıldı. Seminere Türkiye'nin yanı sıra diğer ülkelerden de katılımcılar büyük ilgi gösterdi.

 

Bocce'nin her 3 disiplininde de teorik ve uygulamalı eğitimlerin verildiği seminere Türkiye'den 47 antrenör-hakem katılırken, İran, Letonya, Mısır, Cezayir ve Tunus'tan da antrenör ve hakemler seminere katıldı.

 

 

Seminerde Uluslararası Federasyonların teknik kurul başkanları tarafından eğitim verildi. Seminerin son gününde ise katılımcalara Okullar Arası Bocce Dünya Şampiyonası'nın formatı hakkında bilgi verildi.

 

Seminerle eşzamanlı olarak yapılan Bocce 3. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursunun uygulamalı eğitimi  24-29 Mart, 4. Kademe Antrenör Yetiştirme Kursunun uygulamalı eğitimi ise 24 Mart-1 Nisan tarihleri arasında yapıldı.

 

4245 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği