Bowling Türkiye Kupasında zafer Habib Doğan ve Hicran Erol'un oldu!

Bowling Türkiye Kupasında zafer Habib Doğan ve Hicran Erol'un oldu!

Türkiye Bocce, Bowling ve Dart Federasyonunun 2007 faaliyet programında yer alan TÜRKİYE KUPASI (Bayan ?Bay) 25-26-27 Mayıs 2007 tarihinde İstanbul Time Out Bowling Salonu?nda yapıldı. Çok çekişmeli geçen müsabakalar neticesinde erkekl

Türkiye Bocce, Bowling ve Dart Federasyonunun 2007 faaliyet programında yer alan TÜRKİYE KUPASI (Bayan ?Bay) 25-26-27 Mayıs 2007 tarihinde İstanbul Time Out Bowling Salonu?nda yapıldı. Çok çekişmeli geçen müsabakalar neticesinde erkeklerde Habib Doğan bir kez daha şampiyonluğa ulaşırken, bayanlarda çıkışını sürdüren Hicran Erol şampiyonluğu etti.


Final müsabakalarında büyük bir çekişmenin yaşandığı şampiyonada ilk 8'de yer alarak final grubunda yarışan sporcular şu sıralama ile şampiyonayı tamamladılar:


 


 


BAYANLAR:
1. Hicran Erol
2. Ebru Özogluuntur
3. Mine Karakullukçu - Gülhan Aksular

5. Ömür Mankalyali Burak
6. Neriman Çati
7. Nursen Telli
8. Duygu Gürkan

BAYLAR:
1. Habib Dogan
2. Barlas Kontas
3. Hasan Aydin - Mithat Siveliol

4. Bülent Atesoglu
5. Celalettin Çakir
6. M.Can Özdemir
7. Orhan Tola
8. Emre Yusufi


 


Şampiyonada dereceye giren sporcuların yanısıra, Türkiye Bowling Liginde derece elde eden sporculara da ödülleri takdim edildi. Sporculara ödüllerini federasyon başkanı Ahmet Recep Tekcan, genel sekreter Adnan Öztürk, yönetim kurulu üyeleri Sadık Alkin, Rahmi Çınar, Mutlu Türkmen ve Önder Gürkan takdim ettiler. Törende bir konuşma yapan başkan Tekcan, Ankara'daki bombalı saldırıyı da kınayarak, herkesi bu saldırıya tepki olarak Ankara'da yapılacak Federasyon Kupasını izlemeye davet etti. 

852598 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği