Bowling'de Ustalar Belli Oldu

Bowling'de Ustalar Belli Oldu

Bowling'de sezonun son turnuvası olan Ranking Masters'da erkeklerde Gediz Ege, kadınlarda Ebru Özoğluuntur şampiyonluğa ulaştı.

Bowling'de sezonun son turnuvası olan Ranking Masters turnuvası, 6-8 aralık tarihleri arasında Bilkent Rollhouse Bowling Salonu'nda yapıldı. Turnuvada erkeklerde Gediz Ege önemli bir başarı elde ederek turnuvayı 3. kez üst üste kazanırken, kadınlarda ise Ebru Özoğluuntur şampiyonluğa ulaştı.

Turnuvada erkeklerde finalde Gediz Ege, Emre Kumru ile karşılaştı. Karşılaşmayı 2-0 galip tamamlayan Ege, Ranking Masters turnuvasını 3. kez kazanarak önemli bir başarı elde etti. Erkeklerde üçüncülüğü ise Habib Doğan ve Celalettin Çakır paylaştı.

Kadınlar mücadelesinde ise finalde Ebru Özoğluuntur ile Elhan Sevgi Binici arasındaki çekişmeli mücadeleyi 2-1 kazanan Özoğluuntur şampiyonluğa ulaşırken, üçüncülüğü ise Gülhan Aksular ve Hicran Erol paylaştı.

Turnuva sonucunda dereceye giren sporculara kupaları Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu Başkan Vekili Dr. Mutlu Türkmen ve Rollhouse İşletmeler Sahibi Osman Aydın tarafından takdim edildi. Törende ayrıca dereceye giren sporculara ödül olarak Bowling topu verildi. Ödüller Genel Sekreter Zeki Öztürk, il temsilcisi Serap Uç, milli takım antrenörü Recep Çınar tarafından takdim edilirken, Yönetim Kurulu üyesi Serdar Arslan da şampiyon olan sporculara özel tasarımlı Bowling topu hediye etti.

Tüm sonuçlar için tıklayınız >>>

5310 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği