Dart'ta 1. 2. 3. Kademe Antrenör Kursları açılacaktır

Dart'ta 1. 2. 3. Kademe Antrenör Kursları açılacaktır...

27 Aralık 2013 – 8 Ocak 2014 tarihleri arasında Ankara’da 3. Kademe Kıdemli Dart Antrenör Kursu; 3-15 Ocak 2014 tarihleri arasında Bartın'da 2. Kademe Dart Antrenör Kursu açılacaktır.

2. kademe kursa katılacakların en az 1 yıl süreyle, 3. Kademe kursa katılacakların ise en az 2 yıl süreyle faal antrenörlük yaptıklarını belgelendirmeleri (İl müdürlükleri, kulüpler veya federasyondan alınacak resmi yazı) gerekmektedir. Federasyonun yönetim/teknik/eğitim kurul üyelerinden ayrıca belge istenmeyecektir.

2. ve 3. kademe kursların açılması en az 8'er kişinin 25 Aralık 2013 tarihi mesai bitimine kadar kurs katılım bedeli ücretine dair dekont (2. kademe 300 TL; 3. kademe 400 TL) ile birlikte kursa katılım dilekçelerini tbbdf71@gmail.com adresine iletmeleri gerekmektedir.

2. ve 3. kademe kursların uygulama eğitimi öncelikli olarak yapılacak, temel eğitim dersleri ise ancak yeterli başvuru olması durumunda açılacaktır. Son 5 yıl içerisinde aynı seviye veya daha üst seviye bir antrenör kursuna katılanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. (2. ve 3. kademe kurslardan herhangi birinde temel eğitim almak zorunda olan aday sayısı 5'ten az olması durumunda, bu adaylar sadece uygulama eğitimine katılacak, temel eğitim derslerini ise daha sonra Federasyonumuzca açılacak aynı seviyedeki kurslarda veya Spor genel Müdürlüğünce açılacak aynı seviyeli antrenör eğitim kurslarında tamamlayacaktır. Bu durumdaki adaylar temel eğitim derslerini tamamladıktan sonra belge almaya hak kazanacaktır.)

Ayrıca 15 – 24 Ocak 2014 tarihleri arasında Ankara’da 1. Kademe Dart Yardımcı Antrenör Kursu açılması planlanmaktadır. Kursa katılmak isteyen adayların 10 Ocak 2014 tarihi mesai bitimine kadar kurs katılım bedeli ücretini (170 TL) federasyonun gelirler hesabına yatırarak kursa katılım dilekçelerini tbbdf71@gmail.com adresine iletmeleri gerekmektedir. Kurs, en az 15 kişinin başvurması halinde açılacaktır.

1. Kademe kursun temel eğitim dersleri 15 – 19 Ocak tarihleri arasında, uygulama dersleri ise 20 – 24 Ocak tarihleri arasında yapılacaktır. Daha önce son 5 yılda herhangi bir başka branşta antrenörlük kursunu tamamlayarak temel eğitim derslerini başarıyla tamamlayanlar ile üniversitelerin BESYO mezunları kursların temel eğitim bölümünden muaf olacaktır. (Temel eğitim derslerinin açılabilmesi için bu derslerden sorumlu olan en az 5 kursiyer bulunması zorunludur).

Bütün Kurslara en az Lise mezunu olanlar katılabilir...

Bütün kursları başarıyla tamamlayanlar, kurs bitiminde ilave olarak 100 TL belge ücreti ödeyecektir.

5793 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği