Dart'ta Sezon Tamamlandı

Dart'ta Sezon Tamamlandı

Dart'ta 2011-2012 sezonu, 8-10 Haziran 2012 tarihlerinde Ankara'da yapılan Türkiye Dart Şampiyonası ve Ustalar Turnuvası ile tamamlandı.

Dart'ta 2011-2012 sezonu, 8-10 Haziran 2012 tarihlerinde Ankara'da yapılan Türkiye Dart Şampiyonası ve Ustalar Turnuvası ile tamamlandı. 

 

Sezon sonucunda yapılan ve 75 erkek 21 kadın sporcunun yarıştığı Türkiye Dart Şampiyonasında kadınlarda; birinci sırayı Eda Erdem Kemaoğlu, ikinci sırayı Seda Uzunca alırken, üçüncü sırayı ise Emine Dursun ile İlayda Gözde Uz paylaştı. Erkekler de ilk sırada Eser Tekin, ikinci sırada Emre Toros, üçüncü sırada ise Kağan Aytek ve Engin Kayaoğlu yer aldı.

 

Türkiye Şampiyonası sonrasında oluşan sıralamaya göre oynanan Ustalar Turnuvasında ise en iyi 16 sporcunun yarıştığı kadınlarda birinci Eda Erdem Kemaoğlu, ikinci Çağla Pınar Utkutuğ, üçüncü Gonca Can ve Seda Uzunca olurken; en iyi 32 sporcunun yarıştığı erkeklerde birinci Engin Kayaoğlu, ikinci Eser Tekin, üçüncü Artun Cansalar ve Muharrem Kemaoğlu oldu.

 

Her iki faaliyet sonrasında belirlenen 2011-2012 sezonu Türkiye Dart Sıralamasında ilk üç sırayı ise kadınlarda Seda Uzunca, Eda Erdem Kemaoğlu ve Emine Dursun; erkeklerde Eser Tekin, Engin Kayaoğlu ve Emre Toros elde etti.

 

Türkiye Şampiyonasında ve Ustalar Turnuvasında dereceye girenlere madalya, Türkiye Sıralamasında ilk üç sırada yer alanlara ise kupa takdim edildi.

 

2012 Türkiye Dart Şampiyonası Kadınlar >>>

2012 Türkiye Dart Şampiyonası Erkekler >>>

2012 Ustalar Turnuvası Kadınlar >>>

2012 Ustalar Turnuvası Erkekler >>>

 

BaşkanTekcan başarılı olan sporcuları kutladı..

 

 

5286 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği