Çeşme'de Çim Topu turnuvası yapıldı

Çeşme'de Çim Topu turnuvası yapıldı

Çeşme Hacı Murat Hatice Özsoy Anadolu Lisesinde düzenlenen öğretmenler arası kısa halı Çim Topu (short mat bowls) turnuvası büyük ilgi gördü.

Çeşme Hacı Murat Hatice Özsoy Anadolu Lisesinde düzenlenen öğretmenler arası kısa halı Çim Topu (short mat bowls) turnuvası büyük ilgi gördü.Yarışma sonunda birinciliği İngilizce Öğretmeni Murat ERMEZ, ikinciliği Rehberlik Uzmanı Naciye BOZKURT, üçüncülüğü ise İngilizce öğretmeni Volkan BABA elde etti. Dereceye girenlere ödüllerini verme onuru ise İngiltere Short Mat Bowls federasyonunda da görev yapmış olan Bernard MYATT'a aitti.

Törende konuşan Okul Müdürü İlyas SÜMBÜL, "Okulumuzda 3 yıldır dart oynanmaktadır. Bu yıl ise Petank ve Çim Topu ile öğrencilerimizi tanıştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Spor alanımız Çeşme'de yaşayan tüm İngiliz dostlarımız ve halkımıza haftanın yedi günü açıktır. Ben, tüm malzeme ve eğitimi bizlere sağlayarak bu sporu okulumuz ve Çeşmemize kazandıran Mr Bernard MYATT'a çok teşekkür ediyorum. İlçemizde yaşayan İngiliz konuklarımızla ilişkilerimiz, öğrencilerimize sadece yabancı dillerini geliştirmeye değil, bu spor gibi değişik kültürleri tanımaya da yardım edecektir." dedi.
18506 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği