Giresun'da Öğretmenler arası Dart turnuvası yapıldı

Giresun'da Öğretmenler arası Dart turnuvası yapıldı

Öğretmenler günü nedeniyle Giresun'da ikincisi düzenlenen Dart Turnuvasına çok sayıda öğretmen katıldı. Sonuca gitmek için kıyasıya yarışan öğretmenler, Dart'ın keyifli bir spor olduğunu ve bu sporu öğrencilerine taşıyacaklarını belirttiler.

Öğretmenler günü nedeniyle Giresun'da ikincisi düzenlenen Dart Turnuvasına çok sayıda öğretmen katıldı. Sonuca gitmek için kıyasıya yarışan öğretmenler, Dart'ın keyifli bir spor olduğunu ve bu sporu öğrencilerine taşıyacaklarını belirttiler. 


Giresun'da Büyük Katılım


Giresun'da 24 Kasım günü Çağrı Koleji'nde düzenlenen Dart turnuvasına öğretmenler büyük ilgi gösterdi. 70 öğretmenin katılımıyla gerçekleşen turnuvanın Giresun'da ikinci  Dart organizasyonu olduğuna dikkat çeken Giresun İl Temsilcisi Hamza İlkay Emin, organizasyonda kendilerini yalnız bırakmayan Samsum İl Temsilcisi Bülent Şener'e de teşekkür etti. Giresun'da yapılan organizasyonda birinciliği  Kız Meslek Lisesi Edebiyat Öğretmeni Önder BİLGE,İkinciliği Görele Hasan Ali Hasan Yücel İ.Ö.O Sınıf Öğretmeni Ercan KÖR,üçüncülüğü ise Abacıbükü İ.Ö.O Beden Eğitimi Öğretmeni Özgür KARAKAYA kazandı. Yarışmaya katılan tüm öğretmenlere ödüllerini okul müdürü Süleyman DİKER takdim etti.


70 öğretmen turnuvada mücadele etti

557451 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği