İl temsilcilerine ÖNEMLİ duyuru

İL TEMSİLCİLERİNE ÖNEMLİ DUYURU...

İL TEMSİLCİLERİNE ÖNEMLİ DUYURU...

Spor Genel Müdürlüğümüzün onaylamış olduğu Bocce Bowling ve Dart'la Tanışalım projesi kapsamında; okul sporlarında yer alan illerimizde, ÜCRETSİZ olarak 1. kademe antrenör kursları açılacaktır (Bu muafiyet proje kapsamındaki illerde ve kurs katılım bedeli için uygulanacak olup, belge ücreti olan 100TL hariçtir.) Bu çerçevede yeterli talep olan ve kısa süre önce kurs açılmamış olan illere öncelik verilecektir.
Dart branşında okul sporlarında pilot uygulama kapsamına alınan ve yarışmalar için en az 5 okulun başvurması halinde Adıyaman, Aksaray, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Kars, Kırıkkale, Kilis, Kocaeli, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya,Samsun, Rize, Van illerinde kurs açılabilecektir.

Bocce branşında okul sporları tüm illere açık olacağından dolayı 81 ilde en az 10 okulun başvurusunun olduğu illerde kurs açılması talebi değerlendirmeye alınabilecektir.

Bowling branşında ise uygulama sadece Ankara'da yapılacak olup, diğer illerden talep gelmesi halinde değerlendirilebilecektir.

Konuyla ilgili olarak kurs planlaması yapmak üzere il temsilcilerimizin Teknik Koordinatör Alper C. Kabakçı ile iletişim kurmaları gerekmektedir.

5481 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği