Akdeniz Oyunları toplanma kampı ve ikinci seçme

Akdeniz Oyunları toplanma kampı ve ikinci seçme

Akdeniz Oyunları toplanma kampı ve ikinci seçme...


 


Akdeniz Oyunları için ekte isimleri yer alan sporcular 10-13 Ocak 2013 tarihleri arasında Ankara'da toplanacaktır. Sporcular 10-11 Ocak tarihlerinde serbest çalışma programına (müsait olmayan sporcular katılmamayı tercih edebilir) tabi olacak, 12-13 Ocak tarihlerinde ise değerlendirme yapılacaktır.


 


Akdeniz Oyunları için ikinci kamp Şubat ayında, üçüncü kamp Mart ayında yapılacak ve bu kampta nihai kadro belirlenecektir. Üçüncü kampa Petank disiplininde yurt dışında yaşayan Türk sporcular da davet edilebilecektir. Bu kampta sporcuların nihai durumuna göre oynayacağı disiplin, milli takım kadrosu ve yedek sporcular kesinleştirilecektir.


 


İkinci seçmelerde ferdi değerlendirme yapılacaktır. Sporcuların ferdi performansları esas alınacaktır. Volo'da sporcular Altın Nokta veya Basamak disiplinini tercih edecektir.


 


Raffa ve Petank disiplininde ilk seçmeyi kazanan sporcular +2 puan, ikinci olan sporcular ise +1 puan ile ikinci aşamada değerlendirmeye tabi tutulacaktır. Her iki disiplinde de başarılı olan sporcular tek disiplinde değerlendirmeye alınacaktır.


 


Sporcuların yolluk ve harcırahları federasyonumuzca karşılanacak ve konaklamaları ise Kazan Bocce Salonunda olacaktır.


 


Aday kadro listesi >>>

4592 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği