Bocce 3. ve 4. Kademe Antrenör Kursu ve Uluslararası Antrenör/Hakem Gelişim Semineri katılım koşulları

Federasyonumuzca 3. ve 4. kademe Bocce antrenör yetiştirme kursları ve uluslararası Bocce antrenör/hakem gelişim semineri yapılacaktır..

Federasyonumuzca 3. ve 4. kademe Bocce antrenör yetiştirme kursları ve uluslararası Bocce antrenör/hakem gelişim semineri Antalya Kemer'de yapılacaktır..

 

Antrenör kurslarına katılan tüm adaylar seminere de katılmış kabul edilecektir.

 

Federasyonumuzun 11/03/2012 tarih ve 4/4 sayılı kararı gereğince, seminer ücreti 100 TL, 3. Kademe Kurs ücreti (370TL + 80 TL), 4. Kademe Kurs ücreti (470 TL + 80 TL) olarak belirlenmiştir.

 

Federasyonumuz personeli, kurul üyeleri, GSB personeli, kurs katılım bedelini (370 TL / 470 TL) ödemeyecek, ancak seminer ücreti olan 100 TL ise tüm katılımcılar tarafından ödenecektir. Kurs ücreti ödeyenler ise ayrıca seminer ücreti ödemeyecektir. Belge ücreti olan 80 TL ise kurs bitiminde ödenebilecektir.

 

Kurs katılım ve seminer bedelleri en geç 23 Mart 2012 tarihine kadar Federasyonumuzun (TR09 0004 6000 8288 8000 1020 93) nolu gelirler hesabına ödenmelidir. Ödendi makbuzu bulunmayanlar kursa ve seminere kabul edilmeyecektir. Ödemenin açıklamasında kişinin adıyla birlikte kurs ve/veya seminer ücreti olduğuna dair açıklama bulunmalıdır! 

 

3. ve 4. kademe kursa katılacak adaylar; ödendi makbuzu, güncel sağlık raporu, öğrenim durumu belgesi ve kimlik fotokopileri ile birlikte kurs başvuru formunu doldurarak 24 Mart Cumartesi sabahı kursta bizzat hazır bulunacaktır. Bu tarihten sonra kursiyer kaydı yapılmayacaktır..

 

Kursun teorik eğitimi Kemer Armas Otel'de düzenlenecektir. Konaklama ücreti çift kişilik odada 45 TL, tek kişilik odada 65 TL olup, otelde konaklayacak kursiyerler rezervasyonlarını otele yaptıracaktır (Tel: 02428147420). Nevruz dönemi nedeniyle otellerde doluluk oranı fazla olduğundan, yer sorunu yaşamamak için rezervasyonlar geciktirilmemelidir.   

 

Bu çerçevede 4. Kademe kursun Uygulama dersleri 24 Mart - 1 Nisan 2012 tarihleri arasında, 3. Kademe kursun Uygulama dersleri ise 24-29 Mart 2012 tarihleri arasında yapılacaktır.

 

Her iki kursun da Temel Eğitim Dersleri ise Nisan ayı içerisinde Ankara'da yapılacaktır! Kesin tarihler daha sonra duyurulacaktır... 4. kademe kursa katılan adaylar Kurs tamamlama projesini de Temel Eğitim programında teslim edecektir...

 

4. kademe kursa katılacaklar:

En az 3 yıl 3. kademede aktif görev yapmış olmak ve en az 2 uluslararası eğitim seminerine katılmış olmak...

 

3. kademe kursa katılacaklar:

En az 2 yıl 2. kademede aktif görev yapmış olmak ve en az 2 uluslararası eğitim seminerine katılmış olmak..

 

Bekleme süresi nettir. Dolayısıyla kursun başladığı tarih itibariyle 2 veya 3 yıl tamamlanmış olmalıdır.

 

Daha önce (petank-volo-raffa) disiplinlerinde düzenlenen uluslararası 3 eğitim seminerinden en az 2'sine katılmayanlar KESİNLİKLE kursta yer alamayacaktır.  Ancak üniversitelerde Bocce dersi veren öğretim elemanları bunun dışında tutulacaktır.

 

Diğer yandan 26-27 Mart tarihlerinde yine aynı yerde Antrenör / Hakem gelişim seminerleri yapılacaktır... Seminerler tüm antrenör ve hakemlere açık olacaktır.

 

Daha önce vize seminerine katılmayan antrenör ve hakemler bu seminere katılmaları halinde vizeleri de yapılacaktır.

 

Nisan-Mayıs döneminde Ankara'da ve yeterli talep oluşan diğer illerde 2. Kademe kurslar da açılacaktır. Ancak bu kurslara sadece gelişim seminerlerine katılan kişiler katılabilecektir. Bu nedenle 2. kademe kursa katılacak olanlar daha önce seminere katılmamışsa, bu seminere katılmaları gerekmektedir!

 

5159 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği