2013 Bowling Kulüpler Şampiyonası ile ilgili önemli duyuru

2013 kulüpler kupası ile ilgili önemli duyurular...

·         Kulüpler Kupası Elemeleri;  27-28 Nisan  2013 tarihinde yapılacak olup,sadece takımlar bazında yarışma yapılacaktır. Kulüpler tam takım olarak yarışmaya katılacaklardır(5+1) ;


 


Oynanan oyunlar sonunda toplam pin sayısına göre takımlar sıralanacak ve açıklanacak sayıda erkek ve kadın takımı Finallere davet edilecektir.


·         Kulüpler Kupası Finalleri; Eylül ayı içerisinde Tüm seri tekler, Çiftler, Üçlüler, Masterler ve Takımlar yarışmaları yapılacak ve madalyalar buradaki sıralamaya göre verilecektir.


 


·         Eleme turunda başka bir kulüp adına yarışan sporcu, transfer döneminde transferi yapıldıktan sonra transfer edildiği kulüp adına final etabında yarışabilir.


 


·         Kulüpler, lisanslı sporcularını, sayı sınırlamasına uymak kaydıyla, kulüpleri adına yarıştırabilirler.


 


·         Yarışan takımlarda yarışmanın yapıldığı şehir dışından gelen altı kişilik takımların iki sporcusunun harcırahı federasyonca ödenecektir.


 


·         Kulüplerin altyapı çalışmalarını güçlendirmek amacıyla, 2013 yılında (Eylül ayı) ayrıca kız ve erkek kategorilerinde olmak üzere, Türkiye Kulüplerarası Gençler Şampiyonası da düzenlenecektir. Bu yarışmaya katılan kulüpler her iki kategoride Şampiyonaya en az bir kız ve bir erkek, en fazla altı kız ve altı erkek sporcu ile katılabilirler. Şampiyonada Tüm seri tekler, Çiftler, Üçlüler, Masterler ve Takımlar yarışmaları yapılacak ve madalyalar buradaki sıralamaya göre verilecektir.


 


Yarışan takımlarda yarışmanın yapıldığı şehir dışından gelen altı kişilik takımların dört sporcusunun, üç kişilik takımların iki sporcusunun, iki veya daha az sayıda katılan takımların bir sporcusunun harcırahı federasyonca ödenecektir.


 


 


BOWLING TEKNİK KURULU

4216 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği