İstanbul'da 31 Ağustos-9 Eylül tarihlerinde Bowling branşında 1. Kademe Antrenör kursu açılacaktır

İstanbul'da 31 Ağustos-9 Eylül tarihlerinde Bowling branşında 1. Kademe Antrenör kursu açılacaktır...

İstanbul'da 31 Ağustos – 9 Eylül 2015 tarihleri arasında Bowling branşında 1. Kademe Yardımcı Antrenör kursu açılacaktır...

Bowling 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursunun temel eğitim dersleri 31 Ağustos – 4 Eylül tarihleri arasında, uygulama dersleri ise 5 – 9 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olmak, (Bütün kademeler için geçerli olup, Milli sporcularda tahsil şartı aranmaz.)

En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olmak, (Bütün kademeler için geçerli olup, Milli sporcularda tahsil şartı aranmaz.)

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Bowling Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır.

28 Ağustos 2015 tarihine kadar Kursa katılacak adayların Sibel Budak’a isimlerini yazdırmaları ve kurs belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Bowling Antrenör Kursuna katılacakların, 31 Ağustos tarihinde saat 18:00 ‘de İstanbul Bahçelievler’de bulunan TrioBowling Salonunda hazır bulunacaklardır.


Detaylı Bilgi için:
Sibel BUDAK: 0538 245 0275

3012 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği