Kansere karşı Dart!

Kansere karşı Dart!

Kansere karşı duyarlılık oluşturmak amacıyla düzenlenen "Kararlı Oklar Dart Turnuvası", 4 Nisan'da Golden Pub'da gerçekleştirildi. 30'un üzerinde amatör ve profesyonel oyuncunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuva, rastgele eşleşen çift

Kararlı Oklar Dart Turnuvası Golden Pub'da gerçekleştirildi. 30'un üzerinde amatör ve profesyonel oyuncunun katılımıyla gerçekleştirilen turnuva, rastgele eşleşen çiftlerin zevkli ve çekişmeli maçlarına sahne oldu.

İlk kez dartla tanışanlar yanı sıra, ülkemizin önde gelen sporcuları da oyuncular arasında yer aldı. Dostane bir ortamda ve sportmence geçen turnuvanın final maçında, Emre TOROS ve Buğra CEBE çiftiyle Elif VARLIK ve Arman UĞUR çifti karşılaştılar. Final maçında da rakiplerinin hatasını affetmeyen Toros-Cebe çifti, maçtan galip ayrılarak turnuvayı birincilikle bitirdiler. Böylelikle Arman UĞUR ve Elif VARLIK çifti ikinciliği elde etti. Özlem GÜRBÜZLER ve Necmi CEBE çifti de üçüncü olma başarısını gösterdiler.

Turnuvada dereceye giren sporculara, birer kupa ile birlikte, Kanserle Savaş Gönüllüleri ve Türkiye Bocce Bovling ve Dart Federasyonu adına onaylı birer başarı belgesi hatıra verildi.


Dereceye girenler

289150 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği