Kazan Belediyesi Bocce Takımını Ödüllendirdi

Kazan Belediyesi Bocce Takımını Ödüllendirdi

Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Bocce branşında başarıyla yarışan belediye spor kulübü sporcularına ödül yağdırdı. 

Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Bocce branşında başarıyla yarışan belediye spor kulübü sporcularına ödül yağdırdı. Kazan Belediye Spor Kulübünün 2007 Bocce ligini şampiyon olarak tamamlaması ve takımda yer alan sporcuların ülkemizi uluslararası şampiyonalarda başarıyla temsil etmeleri nedeniyle, başkan Ertürk sporculara 7000 YTL tutarında ödül dağıttı.


Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu bürosunda düzenlenen ve basın mensupları tarafından da izlenen törene, takıma yeni transfer olan Mesut Ergişi de katıldı. Ergişi'nin katılımıyla yeni sezonda takımın daha da güçleneceğini belirten Ertürk, "Kazan belediyesi olarak her branşta sporculara destek olmaya çalışıyoruz ama bizim için Bocce'nin ayrı bir yeri var. Ata sporlarımıza yakınlığı ile gönülleri çelen Bocce branşına destek olmaktan memnuniyet duyuyorum. Bundan sonraki amacımız sadece ulusal değil uluslararası etkinliklerde de merkez olacak bir Bocce tesisini ilçemize kazandırmak olacak. Bu noktada federasyon başkanımız sayın Ahmet Recep Tekcan'ın da değerli katkıları olacak" dedi.


Türkmen, Ertürk'e şükran plaketi takdim etti


Ödül töreni esnasında başkan Ertürk'e bir şükran plaketi sunan Mutlu Türkmen ise Kazan Belediyesinin Bocce Bowling ve Dart branşlarının her üçünde de faaliyet gösteren tek kulüp olduğunun altını çizerek, "Başkanımızın bize sağladığı destek kurumsal işbirliğinin ötesine geçmiş durumda. Kendisine ne kadar teşekkür etsek yetersiz kalacaktır. Sporcularımız da bu desteğin karşılığını vermek için gerekeni yapacaklar ve Kazan Bocce ile büyüyen ve gelişen bir marka olacak" dedi.    

799099 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği