Kulupler Bowling'de YARISTI

Kulupler Bowling'de YARISTI

Bowling Kulüpler Kupası, 16 kulubun katilimiyla 9-11 Eylul tarihleri arasinda Ankara Rollhouse Bowling Salonu'nda gerçekleştirildi. Erkeklerde ABK, kadinlarda ise Genclerbirligi sampiyonluga ulasti.

Bowling Kulüpler Kupası, 16 kulubun katilimiyla 9-11 Eylul tarihleri arasinda Ankara Rollhouse Bowling Salonu'nda gerçekleştirildi. Erkeklerde ABK, kadinlarda ise Genclerbirligi sampiyonluga ulasti.


 


9-11 Eylül 2011 tarihleri arasında Rollhouse Bowling Salonu’nda düzenlenen ,2011 Kulüpler arası Bowling Kupasında ödüller sahiplerini buldu.

Kulüpler Kupası 2011 büyük çekişmelere sahne oldu, şampiyonaya katılarak renk katan genç sporcularımız gelecek için bizlere umut aşıladılar, organizasyona katılan tüm takımları kutlarız.

11 Bay ve 3 Bayan takımın tam takım olarak katıldığı şampiyona, 80 Bay ve 23 bayan sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

*Tek seriler de; Baylarda Mehmet Kaya (ANKARAGÜCÜ) ve Bayanlarda Gülhan Aksular (ABK ) 14 oyun sonunda liderliği elde ederken , Baylarda Taygun Erkeskin (İBSK)2.liği ve Adem Güran (İBSK)3.lüğü ; Bayanlarda Gülay Turanlı (GENÇLERBİRLİĞİ) 2.liği ve Hande Yeşikaya (GENÇLERBİRLİĞİ) 3. lüğü elde ettiler.

*Çiftlerde ; Baylarda Taygun Erkeskin ve Adem Güran (İBSK) ve Bayanlarda Duygu Gürkan ve Gülhan Aksular (ABK) ipi göğüslediler.

Baylarda; Mehmet Kaya ve Oğuz Yılmaz (ANKARAGÜCÜ) 2.liği ve Fahrettin Yeşilkaya ve Suat Samur ( GENÇLERBİRLİĞİ) 3. lüğü aldılar.

Bayanlarda; Tülin Şentürk ve Gülay Turanlı ( GENÇLERBİRLİĞİ) 2.liği ve Gözde Yeşilkaya, Hande Yeşilkaya ( GENÇLERBİRLİĞİ) 3.lüğü aldılar.

*Üçlülerde; Baylarda Habib Doğan, Şener Zan, Onur Demirkıran (GENÇLERBİRLİĞİ) 1.liği ve Fahrettin Yeşilkaya, Ömer Doğan, Suat Samur (GENÇLERBİRLİĞİ) 2.liği ve Ekrem Topaç, Doğan Albayrak, , Vural Ekşi (ANTALYA GSİM) 3.lüğü kazandılar.

Bayanlarda; 1.liği Gözde Yeşilkaya, Hande Yeşilkaya, Gülay Turanlı ( GENÇLERBİRLİĞİ), 2.liği Gökçe Çınar, Meryem Küçük, Iryna Agafonova (İBSK) ve 3.lüğü Duygu Gürkan, Gülhan Aksular, Hazal Eylül Pekşen (ABK) kazandılar.

*Takımlar Baylar eleme ve finallerinde son oyunlara kadar liderliğini sürdüren İBSK üçüncülükle yetinmek zorunda kaldı.

Bay Takımlar sıralaması şu şekilde oluştu.
1. ABK
2. GENÇLERBİRLİĞİ
3. İBSK


Bayan Takımlar sıralaması
1. GENÇLERBİRLİĞİ
2. ABK
3. İBSK


Mastırlarda Baylar ve Bayanlardaki sıralama ise şu şekilde oluştu.

Baylar:
1. Mehmet Kaya
2. Barış Eroğlu
3. Onur Demirkıran – Adem Güran

Bayanlar:
1. Aylin Şişmanoğullar
2. Gözde Yeşikaya
3. Iryna Agafonova – Hande Yeşilkaya


Külüpler Kupası 2011 kazananlarına ödülleri:

TBBDF Başkanı Ahmet Recep Tekcan ,
Yönetim Kurulu Üyeleri Serdar Arslan, Salih Önsoy
Başkan Danışmanı Dr. Taner Bozkuş,
Federasyon Genel Sekreteri Mehmet Demirdelen ve
Kurul Üyeleri Recep Çınar ve Orhan Ünüçok tarafından takdim edildi.

Tum sonuclar icin tiklayiniz


 


Kulupler Kupasi

6276 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği