Kupalar Sahiplerini Buldu

Kupalar Sahiplerini Buldu

Süper Lig ve 1.Lig Bowling Süper Kupaları 22 - 24 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara Rollhouse Bilkent Bowling Salonu’nda yapıldı.

Süper Lig ve 1.Lig Bowling Süper Kupaları 22 - 24 Mayıs 2015 tarihlerinde Ankara Rollhouse Bilkent Bowling Salonunda yapıldı. 40 erkek 17 kadın olmak üzere, toplam 57 sporcunun katıldığı şampiyonalar çok çekişmeli maçlara sahne oldu.
Şampiyona sonucunda dereceye giren sporcular;

SÜPER LİG SÜPER KUPASI ERKEKLER
1. Taygun ERKESKİN
2. Barlas KONTAŞ
3. Habib DOĞAN
3. Gediz EGE

SÜPER LİG SÜPER KUPASI KADINLAR
1- Hicran EROL
2- Hande YEŞİLKAYA
3- Ebru ÖZOĞLUUNTUR
3- DUYGU GÜRKAN

1. LİG SÜPER KUPASI ERKEKLER
1. Adem GÜRAN
2. Sezai ÜÇYOL
3. Murat TOKMAKKAYA
3. Mustafa ERBEY

1. LİG SÜPER KUPASI KADINLAR
1- Emine ORHAN
2- Çiğdem ÖZNUR
3- Elhan Sevgi BİNİCİ
3- Pırıl AŞAR

Şampiyonaların 2.gününde, 2015 Bowling Ligi 2.Etap ; Süper Lig ve 1.Ligde dereceye giren sporcuların ödülleri de verildi.
2.Etap Süper Lig ve 1.Lig ödülleri Teknik Kurul Üyesi Fikret GÖK , Milli Takım Antrenörü Recep ÇINAR , Yönetim Kurulu Üyesi Fuat YILDIRIM ve Bowling Asbaşkanı Serdar ARSLAN tarafından verildi.

Süper Lig Bowling Süper Kupası ve 1 .Lig Bowling Süper Kupasının ödülleri ise, Federasyon Genel Sekreteri Mehmet DEMİRDELEN , Bowling Asbaşkanı Serdar ARSLAN, Rollhouse Bilkent Salonu İşletme Müdürü Şule ÖZDİL ve Federasyon Başkanı Dr. Ahmet Recep TEKCAN tarafından verildi.

Federasyon Başkanı Dr. Ahmet Recep TEKCAN tarafından, Rollhouse Bilkent Salonu İşletme Müdürü Şule ÖZDİL’e şampiyonalara katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Federasyon Başkanı Dr. Ahmet Recep TEKCAN yaptığı konuşmasında Akdeniz Kupasında büyük başarı kazanarak, genel madalya sıralamasında birinci olan Bowling Milli Takımımızı tebrik etti.


3971 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği