Öğretmenler Gününde Bowling Turnuvası

Öğretmenler Gününde Bowling Turnuvası

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Ankara İl Temsilciliğimizce düzenlenen  ''Canım Öğretmenim Bowling Turnuvası''na 25 erkek, 34 bayan olmak üzere toplam 59 öğretmen katıldı. Turnuva ülkemizin en büyük bowling salonu olan Rolling Ball Bowling Salonu

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Ankara İl Temsilciliğimizce düzenlenen  ''Canım Öğretmenim Bowling Turnuvası''na 25 erkek, 34 bayan olmak üzere toplam 59 öğretmen katıldı. Turnuva ülkemizin en büyük bowling salonu olan Rolling Ball Bowling Salonu'da gerçekleştirildi. Organizasyona büyük ilgi gösteren öğretmenler, bir yandan sonuca gitmek için kıyasıya yarışırken, diğer yandan kendilerine özel bir günde gönüllerince eğlendiler.


 

Turnuvada dereceye girenlere ödüllerini, Federasyon başkan vekili Dr Mutlu Türkmen, yönetim kurulu üyesi Taner Bozkuş, Okuliçi Beden Eğitimi ve Spor İzcilik Şube Müdürü Ömer Özen ve İl Temsilcisi Serap Uç takdim ettiler.  Turnuvada yer alan tüm öğretmenlere günün anısına birer belge ve Ege Tıp Merkezince hazırlanan çeşitli hediyeler verildi.

 

Turnuvayı ilk 3 derecede tamamlamayı başaran sporcular ise;

 

ERKEKLERDE

 

1) Metin BAYRAKÇI    Hüseyin Güllüoğlu İ.Ö.O

 

2) Cüneyt AYDIN       Yüzüncü Yıl Kız Meslek Lisesi

 

3) Hasan YILMAZ       Gazi  Lisesi

 

BAYANLARDA

 

1) Yeşim TABAK    Deneme Lisesi

 

2) Suzan ASLAN   Ayten Tekışık İ.Ö.O

 

3) Sevgi ÖZTEL   Türkkonut   İ.Ö.O

 


Katılımcılar toplu halde

556109 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği