Öğretmenlerin Petank İlgisi

Öğretmenlerin Petank İlgisi

Bir çok özel okulda öğrencilere Petank eğitimi verilirken, Denizli Özel Servergazi Lisesinde ise öğretmenleri Petank ilgisi sardı. Okulda öğretmenler sık sık biraraya gelerek, boş vakitlerinde Petank oynuyor ve aralarında turnuva yapıyor. Son düzenlenen t

Bir çok özel okulda öğrencilere Petank eğitimi verilirken, Denizli Özel Servergazi Lisesinde ise öğretmenleri Petank ilgisi sardı. Okulda öğretmenler sık sık biraraya gelerek, boş vakitlerinde Petank oynuyor ve aralarında turnuva yapıyor. Son düzenlenen turnuvada 20 öğretmen kıyasıya mücadele etti. Servergazi Beden Eğitimi Öğretmeni ve Bocce antrenörü Niyazi KORKMAZ tarafından yönetilen maçlar zevkli ve çekişmeli geçti. 


Turnuvada birinciliği Özel Servegazi Lisesi Müdür Yardımcısı M. Naci BOSTANCI alırken, ikinciliği İlker AKBAL, üçüncülüğü İsmail TECİMEN aldı. Turnuvada dereceye girenlerin ödüllerini ise Okul Müdürü Zeki GÖÇER takdim etti. Özel Servergazi Lisesi Petank sahasında yapılan müsabakaları katılımcılar ve öğrenciler büyük bir keyifle izlediler. Niyazi Korkmaz; "Bocce sporu ilimizde sevdirmek ve tanıtmak için ay sonu öğrenciler arası petank turnuvası yapacağız" dedi.

540889 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği