Türkiye Birinci Bocce Ligi Eskişehir'de yapılan Raffa etabıyla başladı

Türkiye Birinci Bocce Ligi Eskişehir'de yapılan Raffa etabıyla başladı

Türkiye Bocce Birinci Ligi Eskişehir'de oynanan Raffa müsabakalarıyla başladı. Eskişehir GSİM bayan - erkek takımlarıyla zirvede yer aldı.

Türkiye Bocce Birinci Ligi, 12-14 Mart tarihlerinde Eskişehir'de oynanan Raffa müsabakalarıyla başladı. Eskişehir GSİM kendi evinde oynamanın avantajını kullanarak, bayan - erkek takımlarıyla zirvede yer aldı.


Tek devre olarak Raffa müsabakalarının oynandığı birinci etapta, bayanlarda İzmir Konak, Bolu Gençlik Merkezi, Antalya Kemer ve Eskişehir GSİM, 9 maç kazanarak ilk sırayı paylaştılar. Erkekler liginde ise  Bursa Hasanağa Toki, Kazan Belediyesi ve Eskişehir GSİM, 9 maç kazanarak ilk sırayı paylaştılar.


İzmir Konak ve Eskişehir GSİM zirvenin iddialı ekipleri


Bayanlarda Raffa maçlarına çıkmayan İstanbul Bocce Spor Kulübü ligden ihraç edildi. Ligin ikinci etabında ise Petank ve Volo maçları oynanacak. 9-12 Nisan tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapılacak olan ikinci etap maçlarının ardından ligin şampiyonu belli olacak. Ligde son  5 sırada kalacak takımlar ise İkinci lig play-off maçlarına katılacak.Tüm sonuçlar için tıklayınız >>>

490545 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği