Ulusal Basında Dart Haberleri Biribirini İzliyor

Ulusal Basında Dart Haberleri Biribirini İzliyor

Son dönemlerde ulusal basında Dart haberleri birbirini izliyor. 26 Kasım Pazartesi günü de 5 ayrı ulusal gazete (Sabah, Taraf, Milli Gazete, Bugün, Güneş, Hürriyet, Anayurt) Dart'ı sayfalarına taşıyarak bu ilgiyi sürdürdü.    

Son dönemlerde ulusal basında Dart haberleri birbirini izliyor. 26 Kasım Pazartesi günü de 7 ayrı ulusal gazete (Sabah, Taraf, Milli Gazete, Bugün, Güneş, Hürriyet, Anayurt) Dart'ı sayfalarına taşıyarak bu ilgiyi sürdürdü.  


Özellikle 2007-2008 sezonunun başlangıcında Dart adına yeni oluşumların meydana gelmesi, yeni faaliyetlerin yapılması ve federasyonumuzla bu oluşumların dinamik işbirliği neticesinde Dart branşı hem kamuoyunun hem de basının ilgisini çekmeye başladı. Bu çerçevede gerek yazılı basın organları, gerekse televizyon kanalları Dart ile ilgili haberlere yer vermeye başladılar. Bunun neticesinde 26 Kasım Pazartesi günü de 5 ayrı ulusal gazete aynı gün Dart'ı sayfalarına taşıyarak okuyucalarının dikkatini hızla gelişen bu spora yönlendirdiler.Dartla ilgili haberleri görmek için >>>> 

792711 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği