Uluslararası Açık Petank Turnuvası - 28 Ekim - 2 Kasım / Kemer

Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonunca düzenlenen FOMGET Uluslararası Müzik, Dans ve Spor Festivali kapsamında, 28 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında Uluslararası Açık Petank Turnuvası düzenlenecektir.

Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonunca düzenlenen FOMGET Uluslararası Müzik, Dans ve Spor Festivali kapsamında, 28 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında Antalya - Kemer'de Uluslararası Açık Petank Turnuvası düzenlenecektir.  Detaylar için aşağıdaki reglemana bakınız.


Turnuva reglemanı >>>


Milli takım seçmeleri


Ayrıca 31 Ekim - 1 Kasım tarihlerinde Bayanlar Petank Milli takım seçmeleri yapılacaktır. Seçmelerde sporcular çiftler maçları oynayacaktır. Sporcular farklı kulüplerden çift edinebilir. Seçmelere daha önce milli takımda yer alan tüm sporcular, 2009 yılı genç ve büyükler türkiye şampiyonalarında ilk 8'de yer alan sporcular ve ligi ilk 3 sırada tamamlayan kulüplerden ilave birer sporcu katılabilecektir. Seçme için 30 Ekim Cuma günü  saat 21:00'e kadar kayıt yapılacak ve bu saatte kura çekilerek seçme programı duyurulacaktır.


Seçmelere tüm sporcular kendi imkanları ile katılacak olup, seçmede başarılı olan sporcular 1-8 Kasım tarihleri arasında kampa alınacaktır.


İzin yazıları


Uluslararası Açık Petank Turnuvasına katılacaklar için federasyonumuzca izin yazısı yazılmayacak, ancak turnuvaya katılmak için başvuranların il müdürlüklerine turnuvada yer alacaklarına dair bilgi yazısı yazılacaktır. Sporcular bu yazıya istinaden il müdürlükleri vasıtasıyla izin almalıdır.


Milli takım seçmelerinde yer alacak sporculara ise federasyonumuzca izin yazısı yazılacaktır.


 

384907 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği