Volo Uluslararası Dostluk Turnuvası

Volo Uluslararası Dostluk Turnuvası

8 Mayıs 2009 tarihinde yapılan Türkiye - Bosna Hersek Volo dostluk turnuvasında, tecrübeli sporculardan kurulu olan Bosna- Hersek takımı 4-1 galip geldi. Başkent Saraybosna'da yapılan organizasyonda, geleneksel oyunların dördünü de Bosna-Hersek takımı kaz

8 Mayıs 2009 tarihinde yapılan Türkiye - Bosna Hersek Volo dostluk turnuvasında, tecrübeli sporculardan kurulu olan Bosna- Hersek takımı 4-1 galip geldi. Başkent Saraybosna'da yapılan organizasyonda, geleneksel oyunların dördünü de Bosna-Hersek takımı kazanırken, Altın Nokta oyununda ise takımımız galip gelmeyi başardı.


 


 Çok sayıda izleyicinin de takip ettiği organizasyonda, kafile başkanlığını Mutlu Türkmen'in yaptığı Türk takımında, antrenör Talip Arslan, sporcular Ömer Faruk Şen, Furkan Gültekin, Duygu Ölmez, Aybüke Nisa Parlak, H. Gözde Çankaya ve Meryem Savaş yer aldı. Karşılaşmada geleneksel çiftler, tek bayanlar, karışık üçler ve karışık çiftler maçlarının yanı sıra Basamak oyunu da oynandı. Geleneksel oyunlarda tecrübeli rakiplerine direnemeyen takımımız, basamak oyununda Meryem Savaş'ın galibiyeti ile teselli buldu.     


 

459822 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği