Yedi antrenörümüz daha göreve başladı

Yedi antrenörümüz daha göreve başladı

6 atrenörümüz Bocce branşında, 1 antrenörümüz ise Dart branşında çalışmak üzere sözleşmeli antrenörlük kadrosuna atandı.

Milli sporcularımızın öğretmen ve spor uzmanı olarak atanmalarının ardından, 2011 yıl başı itibariyle 7 antrenörümüz de GSGM sözleşmeli antrenörlük kadrosuna atandı.


Milli takım antrenörlerimizden Hüseyin Tükenmez, Handan Sümer, Ahmet Yaratılmış ve Serkan Işıldak Bocce branşında; Nafiz Çelebi ise Dart branşında görev yapmak üzere Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü sözleşmeli antrenör kadrosuna atandı. Böylelikle 3 yıl önce sözleşmeli antrenör kadrosuna atanan Talip Arslan ile birlikte, federasyonumuz bünyesindeki antrenör sayısı altıya yükselmiş oldu. 


Diğer yandan 2. Kademe Bocce Antrenörü olan Ezgi Aktürk, Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Özlenen Candar ise Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde sözleşmeli Bocce antrenörü olarak görevlendirildiler.   


2011 yılı başında yapılan yeni atamalardan büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Federasyon Başkanı Ahmet Recep Tekcan, "Antrenör kadromuz her geçen gün genişliyor. Bundan büyük memnuniyet duyuyoruz. Zira bu antrenörlerimiz branşlarımızın daha da yaygınlaşması ve başarılı olmasında kilit rol üstlenecek" dedi.   

131464 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği