Atatürk Kupası'nda Yeni İsimler Kazandı

Atatürk Kupası'nda Yeni İsimler Kazandı

Dart'ta yeni sezonun ilk faaliyeti olan Atatürk Kupası'nda yeni isimler kazandı. Erkeklerde Sadık Özdemir, bayanlarda Aslı Barış kupanın sahibi oldu.

Dart'ta yeni sezonun ilk faaliyeti olan Atatürk Kupası, 13-14 Ekim tarihlerinde Ankara Alkin Prestij Otelde yapıldı.  Anatolians Group tarafından organizasyonu gerçekleştirilen şampiyonaya, 88 erkek, 25 bayan olmak üzere toplam 113 sporcu katılırken, şampiyonayı yeni isimler kazandı.


Erkeklerde Sadık Özdemir, bayanlarda Aslı Barış tüm rakiplerini geride bırakarak Atatürk Kupasının sahibi oldular.


Elektronik Dart Dünya Şampiyonu Sadık Özdemir Kupanın Sahibi Oldu


Aynı tarihlerde Hollanda'da Dart Dünya Şampiyonasına katılan milli takım sporcuları bu turnuvada yer alamadılar. Yeni sezonda yapılacak bir dizi şampiyonanın ilk ayağı olan faaliyette, 2007-2008 sezonuna ait ilk ranking puanları da elde edilmiş oldu.


Erkeklerde dereceye giren sporcular


Erkeklerde Sadık Özdemir'in ardından, Arman Uğur ikinci sırayı alırken, Bahadır Alev ve Utku Karaca ise üçüncü sırayı paylaştılar. Bayanlarda ise Aslı Barış'ın ardından Neslihan Algül ikinci olurken, Şafak Akkoyun ve Hatice Han ise üçüncü sırayı paylaştılar.Atatürk Kupası esnasında en yüksek bitirişi (160 out) yapan Şerif Bulut'a da, kısa süre önce menfur bir cinayete kurban giden Dart sporcusu Sedat Erzurumlu  adına kupa verildi.


   

815123 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği