Bartın’da Bocce ve Dart branşlarında 1. Kademe Antrenör kursu açılacaktır...

Bartın’da Bocce ve Dart branşlarında 1. Kademe Antrenör kursu açılacaktır...


Bartın’da Bocce ve Dart branşlarında 1. Kademe Antrenör kursu açılacaktır...

Bocce branşında açılacak olan 1. Kademe Yardımcı Antrenör Kursunu uygulama dersleri 16 – 20 Mart tarihleri arasında, temel eğitim dersleri Bocce ve Dart antrenör kursları için ortak olarak 21 – 25 Mart tarihleri arasında; Dart uygulama dersleri 26 – 30 Mart tarihleri arasında tarihleri arasında yapılacaktır.

Spor Genel Müdürlüğümüzün onaylamış olduğu proje kapsamında kursiyerler sadece 100 TL olan Belge ücreti yatıracaklardır. (Federasyonumuz gelirler hesabı Akbank (İban TR09 0004 6000 8288 8000 1020 93)
Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Bocce ve Dart Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olmak, (Bütün kademeler için geçerli olup, Milli sporcularda tahsil şartı aranmaz.)

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. Üniversitede Bocce/Dart ve/veya Bocce/Dart Öğretim Yöntemleri dersi alarak dersi başarıyla tamamlayanlar ilgili branşta uygulama derslerinden de muaf olacaktır.

13 Mart 2015 tarihine kadar Kursa katılacak adayların İl Temsilcisine isimlerini yazdırmaları ve kurs belgelerini teslim etmeleri gerekmektedir.

Bocce Kursuna katılacaklar, 16 Mart 2015 tarihinde saat 17:00'de Bartın Üniversitesi BESYO’da hazır bulunacaklardır.

Detaylı Bilgi için:
Bartın İl Temsilcisi: İsmail Hakkı YILMAZ: 0531 793 41 11

5213 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği