Bowling'de Kulüpler Yarıştı

Bowling'de Kulüpler Yarıştı

Türkiye Kulüplerarası Bowling Kupası 13 Erkek Takım ve 5 Kadın takım olmak üzere toplam 108 sporcunun katılımı ile 12-14 Eylül 2014 tarihleri arasında Ankara Rollhouse Bilkent Bowling Salonunda yapıldı.

Türkiye Kulüplerarası Bowling Kupası 13 Erkek Takım ve 5 Kadın takım olmak üzere toplam 108 sporcunun katılımı ile 12-14 Eylül 2014 tarihleri arasında Ankara Rollhouse Bilkent Bowling Salonunda yapıldı.

Kıyasıya geçen müsabakalar sonunda; Erkek Çiftler Serisinde üçüncülükleri; Ankara Bowling Kulübü ile Gençlerbirliği Spor Kulübü, İkinciliği Boğaziçi Bowling Spor Kulübü, birinciliği ise Gençlerbirliği Spor Kulübü kazandı.

Kadın Çiftler Serisinde üçüncülükleri; Boğaziçi Bowling Spor Kulübü ile İstanbul Bowling Spor Kulübü, İkinciliği İstanbul Bowling Spor Kulübü, birinciliği ise Ankara Bowling Kulübü kazandı.

Erkek Üçlüler Serisinde üçüncülükleri; Gençlerbirliği Spor Kulübü ile İstanbul Bowling Spor Kulübü, İkinciliği Ankara Bowling Kulübü, birinciliği ise İstanbul Bowling Spor Kulübü kazandı.

Kadın Üçlüler Serisinde üçüncülükleri; Ankara Bowling Kulübü ile Boğaziçi Bowling Spor Kulübü, İkinciliği İstanbul Bowling Spor Kulübü, birinciliği ise Gençlerbirliği Spor Kulübü kazandı.

Erkek Takımlar Serisinde üçüncülükleri; Gençlerbirliği Spor Kulübü ile Rumeli Bowling Spor Kulübü; İkinciliği Boğaziçi Bowling Spor Kulübü, birinciliği ise İstanbul Bowling Spor Kulübü kazandı.

Kadın Takımlar Serisinde üçüncülükleri; Gençlerbirliği Spor Kulübü ile Boğaziçi Bowling Spor Kulübü; İkinciliği Ankara Bowling Kulübü, birinciliği ise İstanbul Bowling Spor Kulübü kazandı.

Çiftler, üçlüler ve takımlar serilerinde oynanan eleme oyunlarının sonunda elde edilen pin toplamına göre, Tüm Seri Tek Erkekler Serisinde Üçüncülüğü Geçlerbirliği Spor Kulübünden Habib DOĞAN, ikinciliği İstanbul Bowling Spor Kulübünden Taygun ERKESKİN ve birinciliği ise Ankara Bowling Kulübünden Tolga ŞİŞMANOĞULLAR kazandı.

Tüm Seri Tek Kadınlar Serisinde ise Üçüncülüğü İstanbul Bowling Spor Kulübünden Elhan Sevgi BİNİCİ, ikinciliği Ankara Bowling Kulübünden Gülhan AKSULAR ve birinciliği ise Boğaziçi Bowling Spor Kulübünden Ebru ÖZOĞLUUNTUR kazandı.

Turnuvanın ustalarının belli olduğu Erkek Masters Serisinde üçüncülükleri Ankara Bowling Kulübünden Gediz EGE ve Boğaziçi Bowling Kulübünden Barlas KONTAŞ kazanırken, ikinciliği Ankara Bowling Kulübünden Tolga ŞİŞMANOĞULLAR ve birinciliği ise Gençlerbirliği Spor Kulübünden Habib DOĞAN KAZANDI.

Kadın Masters Serisinde ise üçüncülükleri Ankara Bowling Kulübünden Gülhan AKSULAR ve Gençlerbirliği Spor Kulübünden Hande YEŞİLKAYA kazanırken, ikinciliği Boğaziçi Bowling Spor Kulübünden Ebru ÖZOĞLUUNTUR ve birinciliği ise İstanbul Bowling Spor Kulübünden Elhan Sevgi BİNİCİ kazandı.

Tüm sonuçlar için linki tıklayınız >>>

4647 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği