Bulgaristan Albena Petank - Dart - Bowling turnuva duyurusu

9-13 Haziran 2010 tarihleri arasında Bulgaristan'da yapılacak olan Uluslararası Spor Oyunlarına, Türkiye HİS Federasyonu ile işbirliği halinde federasyonumuzdan da Petank, Bowling ve Dart branşlarında katılım sağlanacaktır.

9-13 Haziran 2010 tarihleri arasında Bulgaristan'da yapılacak olan Uluslararası Spor Oyunlarına, Türkiye HİS Federasyonu ile işbirliği halinde federasyonumuzdan da Petank, Bowling ve Dart branşlarında katılım sağlanacaktır. Seyahat 8 Haziran'da Ankara'dan başlayacak ve 14 Haziran'da tekrar Ankara'da tamamlanacaktır. Organizasyona sadece 18 yaş üstü sporcular katılabilir.


Turnuvaya katılmak isteyenler, aşağıdaki dilekçeyi doldurarak 30 Nisan tarihine kadar federasyonumuza iletmelidir.


Detay bilgi almak için Aysel Barutçu'ya (03123102060) başvurabilirsiniz...


Başvuru dilekçesi >>


Oyunlara katılım koşulları:


1-     Katılımcının oyunlarda yer almak istediği branşta sporcu lisansı bulunmalıdır.


2-      Katılımcı oyunlara katılım ücreti olan 500 TL'yi seyahat öncesinde ödemelidir. (Bu ücret, otobüsle ulaşım, katılım payı ve tam pansiyon konaklamayı kapsamaktadır. Diğer harcamalar kişilere aittir.)


3-      Ulaşım otobüs ile sağlanacak olup, otobüs Ankara?dan hareket edecek ve sadece güzergâh üstünden yolcu alabilecektir.


4-      Pasaport: Lacivert pasaportu olanlar ile pasaportu olmayanlara gri pasaport çıkarılacaktır. Gri pasaport cüzdan bedeli 138 TL olup katılımcılar tarafından karşılanacaktır. Yeşil pasaport sahipleri ise vizeye tabi olup, 150 TL vize ücreti katılımcılar tarafından ödenecektir. (Vize ücreti muafiyeti sağlanması durumunda bu ücret ödenmeyebilir.) Daha önceden gri pasaportu olanlar ise, temdit işlemi yaptıracak olup, herhangi bir ödeme yapmaları gerekmemektedir. 


Örnek gri pasaport formunu buradan erişebilirsiniz. (Sarı ile belirtilen yerler doldurulacaktır). 1 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanı fotokopisi kargoyla;Ulus İşhanı A Bolk no:1006 Bocce Bowling ve Drt Federasyonuna gönderilecektir.


Doldurulan formu ayselb_62@hotmail.com adresine e-postayla gönderiniz.

286625 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği