Dart turnuva başvurusu duyurusu

2014-2015 sezonu faaliyet programında yer alacak turnuvalara dair başvurular için son tarih 26 Eylül 2014 olarak belirlenmiştir.

2014-2015 sezonu faaliyet programında yer alacak turnuvalara dair başvurular için son tarih 26 Eylül 2014 olarak belirlenmiştir.

Ulusal açık turnuva düzenleyecek tüzel ve gerçek kişiler, 26 Eylül 2014 tarihine kadar federasyonumuza müracaat etmelidir. Turnuva düzenleyecek kişiler, başvurularında turnuvanın yapılacağı yeri ve tarihi belirtecek ve 500 TL başvuru ücreti yatıracaktır.

Federasyonca illerinde ulusal açık turnuva düzenlenmesi isteyen kişi/kurumlar ise, illerinde en az 30 adet lisanslı sporcu olmasını sağlamalı ve turnuva için en az 22 adet ışıklandırılmış board arkalığını ve ilde gerekli tanıtım hizmetlerini sağlamayı taahhüt etmelidir.

Ulusal açık turnuvalar, Cumartesi ve Pazar iki ayrı eleme turnuvası şeklinde oynanacak ve her iki turnuvaya ayrı puan verilecektir. Cumartesi sabah yıldız-gençler turnuvası oynanacak ve gençler turnuvasında ilk 8 içerisinde yer alan sporcular büyükler kategorisinde de yarışabilecektir. Puanlama esasları bir önceki sezonda olduğu gibi devam edecektir.


5131 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği