Dart Camiasının Acı Kaybı

Dart Camiasının Acı Kaybı

34 yaşındaki lisanslı Dart oyuncusu Sedat Erzurumlu, Ankara Kızılay'daki işyerinde kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı. Başından vurulan Erzurumlu, kaldırıldığı Çağ Hastenesi?nde kurtarılamayarak hayata gözlerini

34 yaşındaki lisanslı Dart oyuncusu Sedat Erzurumlu, Ankara Kızılay'daki işyerinde kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı. Başından vurulan Erzurumlu, kaldırıldığı Çağ Hastenesi?nde kurtarılamayarak hayata gözlerini kapadı. TBBDF yönetimi olarak Erzurumlu'ya yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm Dart camiasına başsağlığı diliyoruz.

İhlas Haber Ajansı olayla ilgili şu bilgilere yer verdi:
Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Kızılay Doktor Mediha Eldem Sokak 49 numaralı binadaki bilgisayar bakım ve satış firmasında meydana gelen olayda, kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, firma sahiplerinden Sedat Erzurumlu'yu (34) silahla yaraladı ve kaçtı.
Başına isabet eden kurşunla ağır yaralanan Erzurumlu, kaldırıldığı Çağ Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Söz konusu adrese gelen polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı. Yapılan ilk incelemede Erzurumlu'nun ölümüne neden olan kurşuna ait çekirdeğin, yan binanın duvara çarptığı ve park halindeki bir arabanın cam sileceğinde olduğu tespit edildi.
Bulunan mermi çekirdeğinden ateş edilen silahın 7.65 mm. çapında olduğunu tespit eden polis, görgü tanıklarının da ifadelerine başvurdu. Öte yandan Sedat Erzurumlu'nun şirkette kullandığı bilgisayarının da olayın ardından alınmış olduğu öğrenildi. Zanlının kimliğinin tespiti için çalışmaların sürdüğü belirtildi. 

852644 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği