E-Dart Milli Takım duyurusu

21 Nisan tarihinde yapılan Dart Teknik Kurul toplantısında, E-Dart milli takımı ile ilgili olarak şu kararlar alınmıştır;

21 Nisan tarihinde yapılan Dart Teknik Kurul toplantısında, E-Dart milli takımı ile ilgili olarak şu kararlar alınmıştır;

1- Elektronik Dart Türkiye Şampiyonasında ve seçmede kategorilerinde ilk sırayı elde eden sporcular Federasyonumuz olanakları ile 5-11 Haziran 2016 tarihleri arasında Hırvatistan'ın Porec şehrinde yapılacak olan Avrupa Dart Şampiyonası'nda yarışacaktır.

2- Türkiye Şampiyonasında ve/veya seçmede kategorilerinde ilk 4 derecede yer alan sporcular kendi olanakları ile Avrupa Şampiyonasına katılabilecektir. Ayrıca önceki yıllarda Elektronik Dart milli takımında yer almış olmak koşuluyla, Büyük Erkekler ve Genç Erkeklerde Türkiye sıralamasında ilk 16, diğer kategorilerde ise sıralamada ilk 8 içerisinde yer alan sporcular da kendi olanakları ile Avrupa Şampiyonasında yarışabilecektir.

3- Şampiyonaya kendi olanakları ile katılacak sporcular uçak bileti ücretini kendileri ödeyecek, ayrıca yerel transfer, harcırah, oyun ücretleri, konaklama ve yemek bedeli olarak 1500 TL ücreti, 16 Mayıs 2016 tarihine kadar Federasyonumuzun gelirler hesabına yatıracaklardır.

4- Şampiyonaya kendi olanakları ile katılmak isteyen 18 yaş üstü sporcular bizzat, 18 yaş altı sporcuların ise kanuni velileri, 28-29 Nisan tarihlerinde Federasyona gelerek başvuru yapmak zorundadır. Bu tarihlerin dışında başvuru kabul edilmeyecektir.

Önemle duyurulur...

2954 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • SPOR TOTO

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği