Gençler Avrupa 4.cüsü

Gençler Avrupa 4.cüsü

27-29 Eylül tarihlerinde San Marino'da yapılan Avrupa Gençler Bocce Şampiyonası'nda milli takımımız, hem takımlarda hem de teklerde 4. sırada yer aldı.

27-29 Eylül tarihlerinde San Marino'da yapılan Avrupa Gençler Bocce Şampiyonası'nı milli takımımız, hem takımlarda hem de teklerde 4. sırada tamamladı.

 

Talip Arslan ve Neslihan Sertkaya'nın antrenör olarak görev üstlendiği milli takım, Semih Var, Umut Güngör ve Furkan Atalay'dan oluştu. Milli takımımız grubunda Macaristan ve Sırbistan'ı rahat bir oyunla geçmesine rağmen, İsviçre ile oynadığı çekişmeli maçı kaybederek grubunu ikinci sırada tamamladı.

 

 

İlk sekizde grubunda Slovakya ve KKTC ile mücadele eden milliler, bu maçları da başarıyla geçerken, İtalya karşısında ise başarılı olamayarak final şansını yitirdi. Üçüncülük maçında tekrar İsviçre ile karşılaşan milliler, bu maçı da kaybedince şampiyonayı 4. sırada tamamladı. Ülkemizi teklerde temsil eden Semih Var da takımla aynı neticeleri elde ederek şampiyonayı 4. sırada tamamladı.

 

Avrupa Şampiyona'sında Federasyonumuz Teknik Kurul üyesi Erdal Buyruk da şampiyona yönetici yardımcısı olarak görev yaptı.

 

Şampiyonada tüm sonuçları görmek için tıklayınız >>>

 

Teklerde ülkemizi Semih Var temsil etti..

 

Genç milli takım

 

 

5245 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği