Gençlik ve Spor Bakanı Kabulü

Gençlik ve Spor Bakanı Kabulü

Federasyonumuzun yeni dönemde seçilen Yönetim Kurulu Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ tarafından kabul edildi.

Federasyonumuzun yeni dönemde seçilen yönetim kurulu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ tarafından kabul edildi.

Oldukça sıcak geçen görüşmede Başkan Ahmet Recep TEKCAN Federasyon faaliyetlerinden ve branşlar özelinde yaşanan sorunlardan detaylı bir biçimde bahsetti. Ayrıca Federasyonun altyapı yaygınlaştırma proje önerisini ve tesisleşme politikasını detaylarıyla takdim eden Başkan Tekcan, projelerin gerçekleşmesi için destek talebinde bulundu.

Bakan Akif Çağatay KILIÇ, proje önerilerini memnuniyetle dinlerken, projelere destek olma sözü verdi, özellikle Bowling ve Bocce için ülkenin çeşitli illerinde tesis yaptırılması amacıyla da gerekli destekte bulunacağını kaydetti. Bakan Kılıç, branşlarımızın sosyalleşme bağlamında ne kadar etkili olabileceğini de dile getirerek, bu konularda da özel projeler geliştirilmesini talep etti. Ziyaretin sonunda Başkan Tekcan Federasyonumuz adına Bakan Kılıç'a hediye takdiminde bulunurken, Kılıç da yönetim kurulu üyelerimize hediye takdim etti.

Federasyonumuz yönetim kurulu daha sonra Spor Genel Müdürü Mehmet BAYKAN'ı makamında ziyaret ederek, hem bilgi aktarımı yaptı hem de proje ve tesis konusunda destek sözü aldı.


1978 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği