27-30 Ağustos tarihlerinde Bocce milli takım seçmeleri yapılacaktır

27-30 Ağustos tarihlerinde Ankara Kazan Bocce Salonu’nda Bocce milli takım seçmeleri yapılacaktır. Seçmelerin programı ve katılım koşulları aşağıdaki gibidir:

27-30 Ağustos tarihlerinde Ankara Kazan Bocce Salonu’nda Bocce milli takım seçmeleri yapılacaktır. Seçmelerin programı ve katılım koşulları aşağıdaki gibidir:


 


27-28 Ağustos Raffa Erkekler Seçmesi:  Seçmeler 3 kategoride oynanacaktır. Gençler, Ümitler ve Büyük erkekler.  Seçmelerde ilk gün gençler kategorisinde yarışmalar yapılacaktır.Gençler kategorisinde kızlar da yarışabilecektir.


 


Ümitler ve büyüklerde ise sadece erkekler yarışacaktır.


 


Büyükler seçmesine gençler seçmesinde ilk 2 sırayı elde sporcular katılabilecektir.


 


Seçmeye 2012 yılı Türkiye Şampiyonalarında ilk 8 dereceyi elde eden sporcular, birinci ligde ilk 4 dereceyi elde eden kulüplerde Raffa müsabakalarında fiili olarak yer almış birer sporcu katılabilecektir.
 
27-28 Ağustos Petank Kadınlar Seçmesi: Seçmeye 2012 yılı Türkiye Şampiyonasında bireysel yarışmalarda ilk 8, takım yarışmalarında ilk 4 dereceyi elde eden sporcular ve birinci ligde ilk 4 dereceyi elde eden kulüplerde Petank müsabakalarında fiili olarak yer almış birer sporcu katılabilecektir. Raffa seçmesine katılan kadın sporcular Petank seçmesine katılmayacaktır.29-30 Ağustos Petank Gençler Seçmesi: Seçmeye 2012 yılı Türkiye Şampiyonasında gençler ve yıldızlar kategorisinde bireysel yarışmalarda ilk 8, takım yarışmalarında ilk 4 dereceyi elde eden sporcular ve birinci ligde ilk 4 dereceyi elde eden kulüplerde Petank müsabakalarında fiili olarak yer almış sporcular katılabilecektir.


 


29-30 Ağustos Volo Kadınlar Seçmesi: Seçmeler geleneksel tekler, altın nokta ve basamak disiplinlerinde yapılacaktır. Geleneksel tekler seçmesine 2012 yılı Türkiye Şampiyonasında geleneksel çiftlerde ve kombinede ilk 4 dereceyi elde eden sporcular katılabilecektir. Basamak seçmesine Türkiye Şampiyonasında Basamak ve Röle disiplininde ilk 4 sırada yer alan sporcular katılabilecektir. Altın Nokta disiplininde ise Türkiye Şampiyonasında 10’dan yüksek skor kaydeden sporcular katılabilecektir.


 


Volo disiplininde erkekler için seçme yapılmayacak, Türkiye Şampiyonasında birinci olan sporcular yarışacaktır. Gençlerde ülkemizi Gökhan Çelik-Rüstem Hamdi, Ümitlerde Faik Dursun Öztürk-Yunus Emre Güngör, Büyüklerde ise Gökhan Çelik-Rüstem Hamdi-Faik Dursun Öztürk-M. Yılmaz Duran temsil edecektir.

5084 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği