Konya'da 12 - 21 Şubat'ta 1.Kademe Dart Antrenör Kursu açılacak

Konya'da 12 - 21 Şubat 2018 tarihlerinde 1.Kademe Dart Antrenör Kursu açılacak

Antrenör Kursuna katılacakların En az 18 yaşını doldurmuş olmak kaydıyla, Kurslara En az lise veya dengi okul mezunu olanlar katılabilir.

Kursa katılacak tüm kursiyerlerin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüklerinden Bocce Sporcu Lisansı (Ferdi ya da Kulüp adına) çıkartmaları zorunludur.

Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar ile son 5 yılda 1. kademe ve daha üst kademe antrenör kursu tamamlayanlar temel eğitim derslerinden muaf olacaktır. Antrenör belgesi ile Muaf olmak isteyen katılımcılar Belgelerini aldıkları federasyondan (TBBDF hariç) ders sayıları ve notlarını gösterir transkript almak ve Kurs evraklarıyla birlikte teslim etmek zorundadır.

Dart 1.Kademe Yardımcı Antrenör Kursuna katılacak olanların 12 Şubat 2018 mesai bitimine kadar 400 TL kurs ücretini Federasyon Gelirler hesabına ( İban TR72 0004 6000 0588 8000 1020 93 ) yatırmaları gerekmektedir.

Dart kursuna katılacakların 12 Şubat 2018 Pazartesi günü Saat:17.00'da Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda hazır olması gerekmektedir. Katılımcıların Dekontlarını kurs başlangıcında görevli eğitmene teslim etmesi gerekmektedir.

Önemli: Kurs ön kayıtlarının e-devlet üzerinden yapılması gerekmektedir.
e-devlet sistemine giriş yaptıktan sonra, Kurumlar menüsünden "Gençlik ve Spor Bakanlığı" sonrasında, "Spor Bilgi Sistemi" ne giriş yaptıktan sonra Uygulama ekranına geçilecek ve sırasıyla "Spor Elemanı" ve "Kurs Ön Kayıt Başvuru" seçildikten sonra sayfa sonundaki onay kutusu seçilecek ve adımlar sırasıyla takip edilecektir.
Kurs başvurusunun e-devlet üzerinde yapılması zorunlu olup, e-devlet üzerinden başvuru yapmayanların kursa katılımları kabul edilmeyecektir..İrtibat: Umut UMUTLU - 0505 740 99 57

1025 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği