Online Lisans İşlemleri

Online Lisans İşlemleri

2012-2013 sezonundan itibaren Federasyonumuzca yapılan sporcu lisans tescil ve vize işlemleri artık internetten yapılabilecek.

2012-2013 sezonundan itibaren Federasyonumuzca yapılan sporcu lisans tescil ve vize işlemleri artık internetten yapılabilecek.


 


Yapılacak lisans işlemi için sporcuların bizzat Federasyon bürosuna gelmeleri veya posta/kargo yoluyla basılı evrak göndermeleri gerekmeyecek. Lisans işlemi yapacak sporcular, sitemizde bulunan online formu doldurup taranmış belgelerini de bu forma ekleyerek gönderecek. Yapılan lisans kayıt işlemine ait rapor ise ilgiliye tekrar e-posta yoluyla iletilecek.


 


Lisans işleminde dikkat edilmesi gereken hususlar:


   1. Lisans çıkarmak için elektronik formu tam olarak doldurulacak. Forma vesikalık fotoğrafınızı, nüfus cüzdanı fotokopinizi ve taranmış sağlık raporunuzu eklenecek.

  2. 18 yaşından küçükler için Lisans Formunun Veli Muvafakatnamesi bölümünün sporcu velisi tarafından imzalanması ve taranarak bu forma eklenmesi gereklidir. 

  3. Kulüp lisansı çıkaranlar için Lisans Formunun kulüp mührü ve yetkili imza bulunan bölümü taranarak bu forma eklenmelidir. Ancak transfer olan sporcularda İlişiksiz Belgesinin aslının Federasyonumuza iletilmesi zorunludur.

  4. Sporcu Lisans Kartı isteyenlerin, Federasyonumuzun Akbank - Anafartalar Şubesi (Şube kodu: 82) (İban TR09 0004 6000 8288 8000 1020 93) no'lu hesabına 30 TL yatırarak ödendi makbuzunu tarayarak forma eklemeleri gerekmektedir (20 TL PVC kart ücreti, 10 TL ise kargo ücreti olarak alınmaktadır).

  5. Lisans vize işleminde de aynı aşamalar izlenmelidir.

  6. Lisans ve vize işlemi yapılanların onaylı lisans formları 'pdf' dosyası olarak ilgilinin e-posta adresine gönderilecektir.

  7. Elektronik ortamda gönderilen belgelerin sorumluluğu gönderi sahibine aittir. Federasyonumuzun, gerçek dışı bilgi ve belge gönderenlerle ilgili Disiplin işlemlerinin yanı sıra yasal takibat yapma hakkı da saklıdır.

 


ONLINE LISANS İŞLEMLERİ SAYFASI >>>

7045 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • koru

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği