Petank'ta Rekor Katılım

Petank'ta Rekor Katılım

11-15 Nisan tarihleri arasında Kemer'de yapılan Türkiye Petank Şampiyonasına 1300 civarında sporcu katıldı.

Türkiye Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler (Kadın-Erkek) Petank Şampiyonası 11 - 15 Nisan tarihleri arasında Antalya Kemer'de yapıldı. Şampiyonaya 1300 civarında sporcu katılırken, Türkiye'nin dört bir yanında gelerek müsabakalara katılan sporcular sonuca ulaşmak için büyük bir mücadele verdi.

Tüm kategorilerde kürsüye çıkmayı başaran takım ve sporcular ise şöyle oldu;

Minikler: 1. Ziya YILMAZ (Denizli), 2. Ahmet Asaf BORAN (Mersin), 3. Devran YAMAN (Antalya) - Muhammed Zeynel HONAZ (Siirt)
Yıldızlar: 1. Muhammed Resul KESKE (Kilis), 2. Kerem AKARDERE (Bursa), 3. Selma KALANÇ (Samsun) - Umut Şaban ÖZUMUTLU (Samsun)
Gençler: 1. Rıdvan KIRMIZIÇOLAK (Mersin), 2. Pelin AVKIRAN (Denizli), 3. Atilla TAŞDEMİR (İstanbul) - Melis BADEMCİ (İzmir)
Kadınlar: 1. Segah Beste BADILLI (Mersin), 2. Gülçin ÇELİK (Ankara), 3. Aysel BOZCA (Burdur) - Nalan DELİBAŞ (Bursa)
Erkekler: 1. Onur YILMAZ (Bursa), 2. Doğukan DAĞOĞLU (Bursa), 3. Faik Dursun ÖZTÜRK (Ankara) - Yılmaz GÜZELOCAK (Bursa)
Yıldızlar Altın Nokta: 1. Emre DOKTUR (Ankara), 2. Davut GÜL (Osmaniye), 3. Salim KUNDUZ (Antalya) - Semra KOCABAŞ (Samsun)
Gençler Altın Nokta: 1. Sena ÖNGEN (Bursa), 2. Cem ŞİMŞEK (Ankara), 3. Melis BADEMCİ (İzmir) - Rıdvan KIRMIZIÇOLAK (Mersin)
Kadınlar Altın Nokta: 1. Asena Hilal ÇAPUTLU (Mersin), 2. Gülçin ÇELİK (Ankara), 3. Dilçin OĞUZ (Siirt) - Şenay İDER (Siirt)
Erkekler Altın Nokta: 1. Doğukan DAĞOĞLU (Bursa), 2. Hacı Veli KIRICI (Elazığ), 3. Davut DEVECİ (Bursa) - Erdal KANTEMİR (Kırıkkale)
Minik Takımlar: 1. Furkan ÜNAL / Hüseyin İSBİR / Mustafa Kahraman PEHLİVAN / Fatma ALTUN (Kilis)
2. Harun KARAMANOĞLU / Özge TOKPINAR / Kamil BALCI / Alihan GÜRDAL(Antalya)
3. Merve KARAKAYA / Ziya YILMAZ / Mustafa BABA (Denizli)
3. Begüm ŞEN / Semih DEMİR / Ege GÜNEY (Bursa)
Yıldız-Genç Takımlar: 1. Gürkan GÜLTEKİN / Sinan GÜNGÖR / Samet BİLMEZ / Rıdvan KIRMIZIÇOLAK (Mersin)
2. Emirkan KOLAY / Cem ŞİMŞEK / Mert BİZİMYER / Hasan DÜNDAR (Bolu-Ankara-Çorum)
3. Nurdagül ŞEN / Fatma ÖZDEMİR / Tuğçe TUNCER (Antalya)
3. Arda ERÇETİN / Yiğit AKAY / İsmail Can BAĞLAR / Sena DURUR (İzmir)
Kadın Takımlar: 1. Fatma ÖZDEMİR / Tuğçe TUNCER / Nurdagül ŞEN / Deniz TUNCER (Antalya)
2. Yeliz GİDER / Burcu Nur YAĞIZ / Aysel BOZCA / Havva AKBULUT (Burdur)
3. Pınar DEMİR / Gamze ÖZGÜN ÇAĞLAR / Gizem ÖZGÜN / Gülçin ÇELİK (Ankara-Bartın-Bursa)
3. Emine AYDOĞDU / Asya ÖZDİLKURAL / Eda SAYAK / Mizgin MORKOYUN (Bolu-Bingöl)
Erkek Takımlar: 1. Ferit ÖZCAN / Yağmur UZUN / Yunus Eemre SEVİNÇ (Antalya)
2. Doğukan DAĞOĞLU / Adem KESKİN / Onur YILMAZ / Davut DEVECİ (Bursa)
3. Ramazan ÖMEROĞLU / Ahmet GÜZELOCAK / Yılmaz GÜZELOCAK / Ege GÜZELOCAK (Bursa)
3. Semih VAR / Levent KADER / Mehmet Emin DOKTUR / Musa SARIÇAM (Ankara)

Tüm sonuçlar ve skorlar için tıklayınız >>>








637 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği