Petank'ta cumhuriyet turnuvası

Petank'ta cumhuriyet turnuvası

Cumhuriyet bayramı etkinlikleri çerçevesinde samsun il temsilciliğinin faaliyet programında yer alan cumhuriyet kupası çiftler petank turnuvası 28 takımın katılımı ile samsunda yapıldı. Bu yıl 3.sü düzenlenen turnuvaya 5

Cumhuriyet bayramı etkinlikleri çerçevesinde samsun il temsilciliğinin faaliyet programında yer alan cumhuriyet kupası çiftler petank turnuvası 28 takımın katılımı ile samsunda yapıldı. Bu yıl 3.sü düzenlenen turnuvaya 5 ilçeden çok sayıda sporcu ve antrenör katıldı. Turnuvada ilk 3 dereceyi alan takımlara kupa, sporculara ise madalya verildi. Ayrıca katılan tüm sporculara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından katılım belgesi verildi.


 


İl temsilcisi Bülent ŞENER bu turnuvanın anlamlı olduğunu Cumhuriyetin temellerinin Samsunda atıldığını ve bu tür turnuvalarında samsuna yakıştığını izah etti. Bu yıl yapılan turnuvaya 5 ilçeden takım gelmesi samsunda bu sporun yayıldığını göstermektedir dedi. turnuvaya katılan sporcu , antrenör ve idarecilere çok teşekkür ederim dedi.gelecekte bir çok başarılı sporcunun  çıkacağına inandıklarını söyleyen ŞENER bu yarışmacılar bu tür başarılı sporcuların temelini oluşturacaktır dedi. 


 


377541 kişi görüntüledi.

TümüDiğer Başlıklar

  • THY

Anket

Hangisi/hangileri sporun lokomotifi olmalıdır?


Sonuçlar | Arşiv

Bülten Aboneliği